В Угорщині влаштували гонитву за контрабандистським позашляховиком, замаскованим під авто митно-податкової служби (ФОТО, ВІДЕО)

В Угорщині інспекторам митно-податкової служби NAV довелося влаштувати багатокілометрову погоню бездоріжжям за автомобілем, доверху запакованим тютюновою контрабандою з території Закарпаття.

В Угорщині влаштували гонитву за контрабандистським позашляховиком, замаскованим під авто митно-податкової служби (ФОТО, ВІДЕО)

Ключовим у цій історії є те, що винахідливі зловмисники "замаскувалися" під, власне, інспекторів NAV - було підібрано позашляховик відповідної марки і характерного зеленого кольору, обладнаний відповідною установкою з проблисковими маячками і, навіть, радіостанціями.

Контрабандистське авто намагалися зупинити в місті Матезалка, що неподалік від ПП «Лужанка–Берегшурань» та ПП «Вилок–Тисабеч», але контрабандисти тільки додали швидкості і намагалися відірватися. Патруль включив звукову і світлову сигналізацію, однак догнати і затримати позашляховик вдалося лише через 50 кілометрів переслідування грунтовими і лісовими шляхами у населеному пункті Годас (Hodász) за допомогою тамтешньої поліції.

Вартість виявлених в авто 30 тисяч пачок сигарет (судячи з відео - однозначно українського виробництва) сягла 25 мільйонів форинтів.

Раніше у цьому прикордонному регіоні вже було кілька аналогічних випадків.

Зокрема, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, у ніч з 3 на 4 жовтня в в угорському селі Гулач (Gulács), що біля ПП "Лужанка-Берегшурань", "Мерседес" з сигаретною контрабандою врізався в бетонний стовп і огорожу.

А буквально вчора, 6 жовтня, у населеному пункті Кішар мікроавтобус з сигаретною контрабандою з Закарпаття вилетів у кювет.

Тим часом голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, попри численні виявлення фактів тютюнової контрабанди з території Закарпаття поза межами українського кордону, продожує заявляти про її повну зупинку з українського боку.

Натомість експерти стверджують, що йдеться не про ліквідацію, а про переорієнтацію контрабандних потоків на "потрібних" осіб у владі.

07 жовтня 2015р.

Теги: контрабанда, сигарети, Угорщина, Геннадій Москаль

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 3
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
11:09
/ 4
Запоріжець уник покарання за стрілянину на "Новій пошті" в Ужгороді
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
18:19
На Закарпатті викрили 46-річного переправника ухилянтівФото новина
» Всі новини