В Ужгороді через оголошення міськрадою конкурсу "по ліквідації ЖРЕРів" усупереч судововій забороні розпочато кримінальне провадження

За дорученням прокуратури міста Ужгорода слідчим відділом Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за повідомленням голови однієї з громадських організацій міста Ужгорода щодо невиконання рішення суду.

В Ужгороді через оголошення міськрадою конкурсу "по ліквідації ЖРЕРів" усупереч судововій забороні розпочато кримінальне провадження

Як ідеться в повідомленні голови громадської організації, посадовцями міської ради порушено встановлену рішенням суду заборону виконавчому комітету Ужгородської міської ради вчиняти будь-які дії по виконанню рішень виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 22.07.2015 «Про проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 29 липня 2015 р. «Про деякі питання організації відбору суб’єктів господарювання з надання житлово-комунальних послуг» та відповідного протоколу засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у м. Ужгород, житлового фонду на території районів №№3,4,5 повідомив заступник прокурора міста Ужгорода Мирослав БАЛКО.

Хід досудового розслідування у кримінальному провадженні розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення) перебуває на контролі в прокуратури міста Ужгорода, повідомляє відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 5 серпня ухвалою Ужгородського міськрайонного суду було зупинено дію рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 29 липня "Про деякі питання організації відбору суб'єктів господарювання з надання житлово-комунальних послуг" та заборонено Департаменту міського господарства Ужгородської міськради та виконавчому комітету вчиняти будь-які дії на виконання цього рішення.

Також вказаним структурам заборонено вчиняти будь-які дії на виконання протоколу засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій  у місті Ужгороді житлового фонду на території районів №№3,4,5 від 31 липня 2015 року.

Однак, судова заборона не стала на заваді нинішньому керівництву міста при прийнятті "потрібного" рішення: 29 серпня, всупереч рішенню суду, виконавчий комітет Ужгородської міської ради проголосував за рішення про оголошення повторного конкурсу по обслуговуванню житлового фонду обласного центру. 

 

01 жовтня 2015р.

Теги: ЖРЕРи, конкрс, кримінальне провадження

НОВИНИ: Кримінал

17:49
/ 5
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 1
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 1
Правоохоронця на Закарпатті підозрюють в організації втечі Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
» Всі новини