В Ужгороді п’яний відвічувач кафе лаяв та погрожував звільненням держохоронцям (ФОТО)

Нетверезий Ужгородець ледь не наніс удар в голову працівнику ДСО , а також користуючись своїми зв’язками погрожував посадити міліціонерів групи затримання за грати.

В Ужгороді п’яний відвічувач кафе лаяв та погрожував звільненням держохоронцям (ФОТО)

В Ужгороді близько 18 години на пульт централізованого спостереження УДСО при УМВС України в Закарпатській області надійшов сигнал «тривога» з ужгородського кафе, яке знаходиться на вулиці Залізничній. На місце спрацювання негайно вирушив наряд групи затримання Державної служби охорони.

Працівники ДСО прибули до кафе за дві хвилини. Виявилося, що допомога правоохоронців була потрібна працівникам закладу – бармен повідомив, що в приміщенні перебуває хуліган, який неабияк заважає роботі закладу.

- Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, невідомий громадянин висловлювався нецензурною лайкою, чіплявся до громадян та працівників закладу, чим заважав працювати. Ми зверталися до нього з проханням припинити хуліганство, але він не зважав. Відтак довелось натиснути «тривожну» кнопку, - розповів працівник кафе.

Не відразу вдалося вгамувати нетверезого чоловіка і працівникам ДСО. На появу правоохоронців та усне попередження закінчити правопорушення громадянин не відреагував, а навпаки – вживав на їх адресу лайку, погрожував звільненням з органів внутрішніх справ, а згодом навіть намагався вдарити одного з працівників Держохорони.

Зловмисника все ж було вгамовано та затримано. Для подальшого встановлення обставин події та винесення відповідного процесуального рішення його доставили до Ужгородського міськвідділу УМВС. Наразі за даним фактом триває слідство, повідомили Закарпаття онлайн в УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

01 жовтня 2015р.

Теги: кафе, відвідувач, держохорона

НОВИНИ: Кримінал

13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
» Всі новини