Закарпатці зі "Спецконтролю" у Києві домоглися звільнення чернігівських ДАІвців, які вимагали хабара (ВІДЕО)

Відповідне зафільмоване у тематичних відеороликах активістів "Спецконтролю Ужгорода", які після вимог з боку працівників ДАІ у Чернігівській області звернулися зі скаргою у Департамент ДАІ МВС України.

Закарпатці зі "Спецконтролю" у Києві домоглися звільнення чернігівських ДАІвців, які вимагали хабара (ВІДЕО)

З відеороликів. оприлюднених у мережі інтернет, з'ясовується: "спецконтролівців" працівники ДАІ зупинили за перевищення швидкості на дорозі у селі Гарбузин Чернігівської області.

Після доведення порушнику інформації про штрафні санкції, ДАІвець відтак був готовий "вирішити питання" без офіційної сплати штрафу - за рахунок бензину або грошей. Так, на відео чути, як працівник ДАІ просить у водія 25 літрів бензину, "немає талону, давайте гроші" - погоджується, коли виявляється, що палива немає. 

За згаданим фактом, зафіксувавши дані працівника ДАІ, активісти "Спецконтролю" навідалися у Київ, у Департамент ДАІ МВС України, де поспілкувалися з начальником Департамента Миколою Фасовим.. 

У ході розмови Микола Фасовий запевнив: до п'ятниці ДАІвці-хабарники будуть звільнені, і відповідний наказ дає начальнику Чернігівської області, зателефонувавши тому одразу ж. 

"Якщо вони не будуть звільнені, я сам виїжджатиму й розбиратимусь на місці", - погрожує у розмові із підлеглим начальник Департаменту ДАІ МВС України. При цьому, Микола Фасовий дає наказ на звільнення без попередніх службових розстежень та перевірок, зазначаючи, що час "бюрократичних процедур" відійшов у минуле.

З відео, серед іншого, з'ясовуються й інші цікавинки, як от те, що головний ДАІвець Закарпаття Михайло Бойчук зібрався в обласні депутати, й на час виборчої кампанії, начебто, пішов у відпустку.

30 вересня 2015р.

Теги: хабар, спецконтроль, ДАІвці, звільнення

НОВИНИ: Соціо

16:32
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 9
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 2
У циганському таборі на Ужгородщині зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
» Всі новини