Реклама B3

Закарпатську митницю поза оголошеним конкурсом очолив Володимир Колесніков (ДОКУМЕНТ)

Начальником Закарпатської митниці Державної фіскальної служби України призначений Володимир Колесніков.

Закарпатську митницю поза оголошеним конкурсом очолив Володимир Колесніков (ДОКУМЕНТ)

Про це Закарпаття онлайн повідомляють джерела в ГУ ДФС в Закарпатській області.

Попри те, що відповідний наказ головою ДФС України Романом Насировим було підписано ще 23 вересня, інформацію про призначення досі не опубліковано на офіційному сайті ГУ ДФС в Закарпатській області.

Суттєво, що В.Колеснікова призначено в обхід конкурсу на заміщення відповідної вакантної посади, що його було оголошено Закарпатською митницею у контексті публічних заяв керівництва ДФС України.

Оскільки В.Колесніков призначений в постійному статусі, а не як виконуючий обов'язки, це означає, що попередньо його кандидатуру було погоджено з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

За інформацією Закарпаття онлайн, відповідне призначення було здійснене за ініціативою Геннадія Романенка, який зараз курує призначення на керівні посади в структурі митної служби. Г.Романенко є кумом Ігоря Калєтніка - оголошеного в розшук правоохоронними органами України екс-глави Державної митної служби та колишнього заступника голови Верховної Ради України в період президентства Віктора Януковича.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні народний депутат Віктор Балога розповів про щоденну масштабну "кришовану" контрабанду через Закарпаття і звернувся з цього приводу до глави СБУ.

Попередня креатура голови Закарпатської ОДА Генадія Москаля на посаду керівника Закарпатської митниці, колишній в.о. начальника ДПІ у м. Чернівцях ГУ Міндоходів у Чернівецькій області, очільник Чернівецької обласної федерації дзюдо Анатолій Паланійчук не пройшов обов'язкову у таких спецперевірку. Як стверджують джерела Закарпаття онлайн в ДФС, проблеми у А.Паланійчука виникли у контексті вимог люстраційного Закону України "Про очищення влади", оскільки він очолював ДПІ у м. Чернівці в період президентства Віктора Януковича.

29 вересня 2015р.

Теги: Закарпатська митниця, Володимир Колесников

Реклама B4

Коментарі

Челядник 30.09.2015 / 11:36:44
Мені соромно за Закарпаття! Цю корумповану свиню не пустили на посаду в Одесі, не пустили в Львові а до нас на Закарпаття всякі менти пенсіонери голови ОДа, всякі Пацкуни хустські і Луннтіки пустили принизивши Закарпатців докус!ганьба! Ганьба! Ганьба! Це може бути тільки там де не місцевий патріот губернатор а брехливий зайда

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

17:14
Туристка з Дніпра травмувалася під час спуску з гори Гимба на Закарпатті Фото новина
16:30
Родина з трьома дітьми евакуювалася із Дніпропетровщини на Закарпаття Фото новина
10:12
На Закарпатті у ДТП тяжко травмувався 41-річний мотоцикліст Фото новина
15:06
/ 2
В Ужгороді через аварію на водогоні частина міста залишилася без води
13:53
У Мукачеві зупинили нетверезого водія без посвідчення Фото новина
12:43
/ 6
Закарпатський ОТЦК та СП спростував інформацію про обшуки в Мукачівському ТЦК
11:18
13 серпня закарпатців чекає найяскравіший зорепад літа
18:13
/ 2
Рятувальники допомогли туристу з Одеси, який травмувався на Говерлі Фото новина
17:45
/ 1
Патрульні зупинили в Мукачеві мотоцикліста без прав і номерних знаків Фото новина
16:35
/ 1
Ужгород вчетверте за серпень побив температурний рекорд
13:29
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з росією захисником Володимиром Йорданом Фото новина
11:19
На площі Народній в Ужгороді чоловік влаштував дебош Фото новина
10:26
Троє людей постраждали під час бійки в Ужгороді
18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
» Всі новини