У Пилипці на Міжгірщині УПЦ МП силою захоплює церкву, громада якої перейшла до УПЦ КП

Сьогодні, 27-го вересня, заступник голови прес-центру Української православної церкви Київського Патріархату Андрій Ковалов на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив про протистояння довкола у селі Пилипець Міжгірського району.

У Пилипці на Міжгірщині УПЦ МП силою захоплює церкву, громада якої перейшла до УПЦ КП

"Увага! Перепост! У ці хвилини проросійські бойовики - "тітушки" захоплюють храм Української Православної Церкви Київського Патріарахату у селі Пилипець Міжгірського району на Закарпатті. Там відбувається криваве побоїще! І це у неділю, в Свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста. Потрібна інформаційна підтримка! Помоліться за перемогу правди! Повідомляє єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій Володимир Руднік", − йдеться в повідомленні.  

 

Увага! Перепост! У ці хвилини проросійські бойовики - "тітушки" захоплюють храм Української Православної Церкви Київсько...

Posted by Andriy Kovalov on 26 вересня 2015 р.

 

Церковна громада Української православної церкви Московського патріархату Свято-Рождества Богородиці села Пилипець Міжгірського району Закарпатської області 9 серпня 2015 року на загальних парафіяльних зборах прийняла рішення про перехід до складу Української православної церкви Київського патріархату.

Це перша парафія на Міжгірщині , яка виявила бажання покинути Хустську єпархію УПЦ Московського патріархату та влитися до складу Закарпатської єпархії УПЦ КП. 

23 серпня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський на запрошення громади разом з духовенством Закарпатської єпархії УПЦ КП відвідали Храм Свято-Рождества Богородиці села Пилипець.

Біля храму єпископа Варсонофія зустріла численна громада з запрошенням очолити Богослужіння.

Також до Храму прибув митрополит Хустський і Виноградівський  УПЦ Московського патріархату Марк (Петровці) з представниками  духовенства своєї єпархії .Громада надала слово  митрополиту Марку та, вислухавши його, підтвердила своє рішення про перехід в лоно Київського патріархату, після чого митрополит Московського патріархату покинув храм. Також слово отримав єпископ Варсонофій, який подякував громаді храму за їх свідомий вибір та попросив молитися за Україну, яка переживає зараз скрутні часи. 

Після розмови з парафіянами владика Варсонофій очолив відправу Літургії св.Іоана Золотоустого, під час якої помолився за мир в Україні та припинення війни на сході України,  а згодом призначив і представив громаді нового настоятеля храму о Віктора Худяка.

 

27 вересня 2015р.

Теги: УПЦ МП, УПЦ КР, Варсонофій, Пилипець

Коментарі

вірник 2015-09-29 / 00:11:38
вгамуйтесь Христова Церква завжди гонима неслухайте цю брехню що пише КП.Люди хотять миру і канонічну Церкву не розкольників .

Православний 2015-09-28 / 13:26:21


Флуд і тролінг. Коментар видалено. Адмін


111 2015-09-28 / 11:22:13
все це правда, московський Патріархат іде силою, як на донбасі, а получається всюди прокол

патріот 2015-09-28 / 10:44:40
Вгамуйтеся.. Громада перейшла в Київський патріархат. Якщо ви не зрозумієте причини і не врахуєте їх, то далі будуть нові переходи.. Бо люди не будуть молитися кремлівському 'Богу'.

Православний 2015-09-28 / 09:50:12
До цього всього треба спитати в голови громади, як він обманним шляхом зібрав підписи, як він каже "всієї громади", а по факту однієї вулиці в селі, яка веде до Шипоту і представив це як волевиявлення громади.

тар 2015-09-27 / 23:25:38


Вас попереджали. Допобачення. Адмін.


Адмін 2015-09-27 / 23:05:13


Видалено коментар коментатора з нікнеймом "тар" - за невмотивовані претензії до Адміністрації сайту і перепост у коментарі велетенського тексту. Автору попередження.


християнин 2015-09-27 / 23:00:49
Тар ти і любовю займаєшся в загальних рисах?
Ти погано знаєш Эвангеліє. Мабуть ти не знаєш те, щоб різні народи розуміли євангеліє Святий Дух зійшов на апостолів і ті стали проповідувати різними мовами. Святе Письмо, для вірного його розуміння, має віщатися мовою того народу серед якого воно проповідується. Тобто6 серед росіян - російською, серед українців - українською, серед маляр мадярською, серед греків - грецькою... Навіть в Римі давно вже проповіді не на латині, а на італійській мові, хоча латинська дуже схожа на італійську.

Марія 2015-09-27 / 22:50:52
Хлопці,це правда про МП і про їх Кирила - він бандит, шахрай і мафіоз, він займався контрабандою сигарок, діамантів, спирту...Він дружбан Путіна! Я пишаюся, що в нашій області є сміливі і свідомі віряни. Українські пилипчани молодці! А Бог один, так як і одна Батьківщина та одна мати! Ще потрібно повернути в Тернополі Почаївську Лавру і Київську Лавру! А кому не подобається, нехай їдуть молитися до москалів...

Марія 2015-09-27 / 22:35:53
Приєднуюсь до думки Михайла

тар 2015-09-27 / 22:25:40
вася, а може ти експерт, в релігії?

тар 2015-09-27 / 22:23:27
вася ии бачив, на власні очі, що Кирил благословляв убивати нашого брата на сході?

Вася 2015-09-27 / 22:16:03
Я не православний.Або стільки знаю,що православіє возникло на Київській Русі,тобто в Україні.Москаль украв нашу історію,віру,і ще добивається якоїсь правди СИЛОЮ!!!Геть московський патріархат з України!Їхній кирил освячує бійців,що йдуть убивати нашого брата на сході!ГАНЬБА !!!

закарпатець 2015-09-27 / 19:40:02
Геть московсько-путінських попів з Закарпаття!

... 2015-09-27 / 19:39:10
Ви лжемиротворці(простаку) і прозелітизмом можна займатися, коли йдеться про Церкву і про християнство, ви ж не церква, ви кадебістська банда і секта, до християнства немаєте жодного відношення. Дочекаєтеся того, що будувать вас вирізати, як бандерівці. Ті одні знали ціну московії та її посіпакам.

Микіла Іванович 2015-09-27 / 19:30:28
Шановний владико, а хто перший захопив храм, хто людям голову заморочив, Ви ж самі почали займатися перші прозелітизмом на лже патріотичних началах. В Храмі потрібно проповідувати євангеліє а не як політичні ідеології

Простак 2015-09-27 / 19:19:23
Хто ж вірить усьому, що пише тільки одна сторона конфлікту? А накручувати можно щось інше, бо люди хотят в Україні миру....

Михайло 2015-09-27 / 17:25:07
Ця ганебна подія ще раз стверджує, що Московія із самого свого початку не має нічого святого. Захоплювати чужі території (Сирія - останній приклад), багатства духовні (храми, культурні цінності), матеріальні (фабрики, заводи, навіть корисні копалини - на сході України) - це у московітів вже на генетичному рівні та практикується століттями. Не розумію - де тут віра в Бога і як можна бути вірником Церкви, яка із залученням свого Патріарха обговорює питання про святість кровожадних убивць мільйонів невинних людей Вована Путіна та Йосипа Сталіна?

НОВИНИ: Соціо

17:41
Франциск Ерфан: Гадаю, ще не досяг своїх вершин, як у творчій, так і в інших сферах діяльності
17:31
/ 1
Майже 300 науковців з кількох міжнародних екоорганізацій обговорили на Закарпатті небезпеку забудови Свидовця
17:25
У Мукачеві одразу 3 дітей з однієї родини, чиї батьки не працювали та зловживали алкоголем, отримали статус позбавлених батьківського піклування
17:18
В Ужгороді переглянуть фільм "Гірська жінка на війні"
16:29
38 тисяч закарпатців у березні отримають монетизовану субсидію
16:26
У Хусті з нагоди ювілею проголошення Карпатської України відбулася пластова зустріч
13:48
До 80-річчя проголошення Карпатської України в Ужгороді відбулося спецпогашення іменних марок і конвертів
13:41
На Закарпатті через виконання колійних робіт кілька електричок тимчасово курсуватимуть за зміненим графіком
12:39
Автобуси міського маршруту №20 в Ужгороді їздитимуть частіше
11:20
Кількість звернень до медиків із приводу ГРІ на Закарпатті за тиждень зменшилася на 15%
11:03
На Закарпатті замапували основних ризики стихійних лих
10:29
Кір на Закарпатті відступає
07:32
/ 1
Захисники "Кірпічки" просять фінансової підтримки ужгородців для участі в розгляді апеляції екс-орендарів у Львові
08:35
/ 1
В Ужгороді вдев’яте пройшов "Бульк-Фест"
05:36
/ 1
МОН оголосило конкурс на вакантні посади ректорів МДУ і академії мистецтв
18:06