За перше півріччя цього року майже половину з усіх реалізованих на Закарпатті послуг складали послуги транспорту

У ІІ кварталі цього року на ринку послуг фактично працювало 1943 підприємств, основним видом діяльності яких є надання нефінансових послуг.

За перше півріччя цього року майже половину з усіх реалізованих на Закарпатті послуг складали послуги транспорту

Із загальної кількості – 1878 юридичні особи, 65 – їх відокремлені підрозділи. У містах Ужгород та Мукачево  функціонувало 39,6% підприємств, що надавали споживачам різноманітні послуги.

За І півріччя 2015р. обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становив 1992,2 млн.грн. У середньому одним підприємством з початку року було реалізовано послуг на 1025,3 тис.грн.

У структурі обсягу реалізованих послуг майже половину (44,8%)  складали послуги транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської служби, чверть обсягів (24,5%) становили послуги інформації та телекомунікацій, 7,5% – послуги  охорони здоров’я та надання соціальної допомоги,  6,9% – різні операції з нерухомим майном.

Із загального обсягу реалізованих послуг, надано населенню на 792,7 млн.грн. або 39,8%. Обсяг реалізованих послуг населенню на одного мешканця становив 629,6 грн, повідомили закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики в Закарпатській області.

23 вересня 2015р.

Теги: послуги, транспорт

НОВИНИ: Соціо

12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
/ 2
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 2
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
/ 1
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
» Всі новини