Умови конкурсу по пасажирських перевезеннях в Ужгороді знову не проголосували, проект ще тиждень допрацьовуватимуть

«Якщо до наступного засідання виконкому умови конкурсу не будуть пророблені, пишіть заяву на звільнення – емоційно звернувся до автора умов конкурсу, начальника відділу транспорту і профільного заступника міського голови Ярослава Шафаря, міський голова Віктор Погорелов після чергового невдалого голосування по «маршрутному» питанню.

Умови конкурсу по пасажирських перевезеннях в Ужгороді знову не проголосували, проект ще тиждень допрацьовуватимуть

Як повідомляло Закарпаття онлайн, тиждень тому, питання про умови конкурсу під час чергового засідання виконкому, так і не було проголосоване: в умовах конкурсу не було передбачено цілий ряд суттєвих моментів. Крім того, до розробника умов Я.Шафаря існує ще цілий ряд претензій, зокрема щодо лобіювання інтересів конкретних осіб.

Спробу знову погодити умови конкурсу керівна верхівка муніципалітету спробувала зробити ще раз у минулий четвер, оголосивши про скликання позачергового засідання виконкому із зазначеного питання. Втім, і повторно намагання проголосувати за питання: виконком навіть і не розпочав свою роботу через відсутність кворуму, адже засідати прийшло лише 4 особи з його складу.

Зважаючи на це, міським головою було прийняте рішення про розгляд питання вже наступного разу, на черговому засіданні виконавчого комітету.

Як зазначалося під час нинішнього засідання, упродовж 2 місяців вже має бути проведений конкурс і визначені перевізники, в іншому разі, пасажирів підприємці змушені будуть перевозити нелегально. Адже йдеться про те, що вже нині порушені строки про оголошення конкурсу, що мало бути здійснене ще 15 вересня

Під час тривалого обговорення питання Віктор Погорелов заявив: тиждень, що минув, умови конкурсу було допрацювало, а зауваження і пропозиції активістів – взято до уваги.

Натомість, присутні на засіданні активісти зауважили, що не всі пропозиції та зауваження були враховані, наприклад, в умовах конкурсу жодним чином «не згадана можливість введення за 6 місяців електронного квитка. Також не оговорено мінімальний вік автобусів, які перевозитимуть пасажирів». Крім того, активістами зазначалося, що мови конкурсу необхідно приймати разом із розробленим та погодженим договором.

Відповідальні за розробку умов конкурсу, своєю чергою, зазначали: обмеження по віку автобусів, електронний квиток – це додаткові умови до конкурсу і «значне обмеження для конкурсантів», деякі з яких, в разі позитивного голосування, будуть обмежені в допуску до конкурсу.

Відтак, взялися за голосування питання: за умови конкурсу та договір на перевезення пасажирів проголосували усього 3 члени виконкому. Як зазначила після голосування член виконкому Софія Будник, автори проекту рішення щодо умов конкурсу на перевезення пасажирів дійсно недобросовісно поставилися до пропозицій активістів. Свої зауваження, зазначала Софія Будник, вносила і вона, втім, за підсумками усі члени виконкому отримали на вивчення та голосування проекти рішення у колишньому варіанті.

 

Після невдалого голосування нині, проект по умовах конкурсу вирішили разом із договором винести на розгляд наступної середи. Однак, до того часу всі пропозиції активістів мають бути авторами враховані при підготовці документи. Якщо ж наступного тижня документ буде проголосовано, а впродовж 30 днів оголошено конкурс, то ще і вдасться вийти з проблеми порушення строків на проведення конкурсу, адже у визначений термін міськрада в такому разі таки вкладеться. 

23 вересня 2015р.

Теги: перевезення, конкурс, допрацювання

Коментарі

ggggg 23.09.2015 / 13:00:07
Умови конкурсу не можуть голосувати, бо умова то не жива істота.)))

НОВИНИ: Соціо

09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 1
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
/ 1
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
/ 1
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
/ 1
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
» Всі новини