Апеляційний суд відмовив Павлу Нагірному у пом'якшенні покарання

Апеляційний суд Закарпатської області залишив в силі вирок Хустського районного суду від 17 жовтня 2014 р., яким Павла Нагірного визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Апеляційний суд відмовив Павлу Нагірному у пом'якшенні покарання

Апеляційний суд Закарпатської області залишив в силі вирок Хустського районного суду від 17 жовтня 2014 р., яким Павла Нагірного визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Вищий спецiалiзований суд України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ, підтримав касаційну скаргу прокуратури Закарпатської області та повернув справу на розгляд до апеляційного суду у зв’язку із м’якістю покарання.

Відтак, апеляційний суд Закарпатської області відмовив Павлу Нагірному у пом’якшенні покарання.

Нагадаємо, що ввечері  19 листопада 2012 року Павло Нагірний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, керуючи автомобілем марки „Mitsubishi Pajero” на 68 км об’їзної дороги м. Хуст, грубо порушив вимоги Правил дорожнього руху України - виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем марки «Daewoo Nexia GIX» за кермом якого була 32-річна жінка, а пасажирами – троє дітей.

Внаслідок трагічної ДТП жінка та її  7-річна донька загинули, а інші діти отримали серйозні травми. Натомість Павло Нагірний не зазнавши будь-яких серйозних тілесних ушкоджень, покинув місце трагедії. В подальшому він намагався різними методами уникнути правосуддя і навіть переховувався в Угорщині де його було знайдено та екстрадовано в Україну.

Нагірний також уникав правосуддя – втік закордон, був оголошений у міжнародний розшук та 6 квітня, завдяки скоординованим зусиллям правоохоронних органів, затриманий у столиці Угорщини - місті Будапешті, звідки його було екстрадовано в Україну, де він під вартою чекав рішення суду.

21 вересня 2015р.

Теги: Павло Нагірний

Коментарі

Амарович, суддя 22.09.2015 / 07:56:26
За такі вчинки пожиттєво давати треба!

123 21.09.2015 / 23:58:08
В принципе это всего примерно треть того срока, который Нагорный должен бы отсидеть. А в целом ему полагался срок не меньше 20- и лет.
Этот срок не делает Украину демократической страной, если за такое тяжкое уголовное преступление органы фемиды не сочли нужным вынести более строгий срок наказания. Ведь убил он мать и её дочь, а двое других детей, будучи за рулём автомобиля в пяном состоянии, он на всю жизнь покалечил.

михайло 21.09.2015 / 22:45:40
То що, простатик Петьо Немеш обо@рався, не порiшав апеляцiю

НОВИНИ: Кримінал

21:08
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 2
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
» Всі новини