В Ужгороді знову засідатиме виконком. Громадськість запропонувала свої зауваження до конкурсу по "маршрутках"

У четвер, 17 вересня, знову відбудеться засідання виконавчого комітету Ужгородської міськради. На сьогоднішньому не дійшли згоду щодо конкурсу на маршрутні перевезення в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді знову засідатиме виконком. Громадськість запропонувала свої зауваження до конкурсу по "маршрутках"

На засіданні в середу, про яке, чомусь, було оголошено лише ввечері вівторка, а тому представники громадськості фізично не мали змоги до нього підготуватися, було представлено інформацію про обстеження пасажиропотоків на міських "маршрутках". Моніторинг протягом усього дня проводили студенти УжНУ — з обліком і загальної кількості пасажирів, і кількості серед них пільговиків. За результатами моніторингу вже на годину-півтори продовжили час руху на деяких маршрутах. Закуплено близько 80 нових автобусів.

Результати моніторингу на засіданні було взято до відома, однак далі питання не рушило. При цьому, що суттєво, влада лобіює проведення конкурсу на пасажирські перевезення в Ужгороді вже у жовтні цього року, хоча біло б логічним залишити цю тему на вирішення вже новій владі, що її буде обрано на місцевих виборах у жовтні.

Авторові умов конкурсу — відділу транспорту і профільному заступнику міського голови Ярославу Шафарю — справедливо дорікали тим, що в умовах конкурсу не передбачено цілий ряд суттєвих моментів. Крім того до Я.Шафаря існують ще цілий ряд претензій, зокрема щодо лобіювання інтересів конкретних осіб.

Зрештою, було вирішено доопрацювати умови конкурсу на перевезення і 17 вересня знову зібрати засідання виконкому для розгляду цього питання.

Цього разу вже встигли попрацювати і громадські активісти, які запропонували на завтрашнє засідання ряд власних зауважень.

17 вересня 2015р.

Теги: виконком, перевезення, маршрутка

НОВИНИ: Соціо

15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 12
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 2
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 2
У циганському таборі на Ужгородщині зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
» Всі новини