Реклама B3

Правоохоронці пасивно спостерігали за подіями в Мукачеві до початку стрілянини – нардеп

Висновки тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування подій у Мукачеві 11 липня фактично вже готові, буквально з дня на день комісія буде готова доповісти про свою роботу.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат, член фракції "Самопоміч" Тарас Пастух.

"Про ці події знали всі за два, за три дні до того: те, що там буде "Правий сектор" зі зброєю, те, що буде інша сторона, можливо, озброєна, і те, що події будуть відбуватися в місті, що може бути загроза мирному населенню. Це, з одного боку, не впоралися правоохоронці, не запобігши цьому, не провівши відповідної роботи. Події відбувалися в суботу. У нас є підтвердження, що ще з четверга про ці події знали. Безпосередньо підполковник контррозвідки Служби безпеки України виступав комунікатором цих груп, коли їх зводив", – сказав Пастух.

За його словами, у правоохоронних органів у тих подіях була доля спостерігачів.

"Їхня реакція, було таке враження, що йшла із запізненням на півгодини, на годину. А ті правоохоронці, які перебували на місці події, окрім документування та дзвінків начальству, більше нічого не робили, це стосується і СБУ, і МВС. Пасивне спостереження відбувалося доти, поки фактично не розпочалася стрілянина", – підкреслив Пастух.

15 вересня 2015р.

Теги: Правий сектор, стрілянина

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 1
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
» Всі новини