"Інформатики" УжНУ пройшли у півфінал першості світу з програмування

Для інформатиків УжНУ найкращий літній відпочинок – це підготовка до міжнародних олімпіад. Високорейтингова Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування, у якій вони взяли участь, входить до структури Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC. 11–13 вересня пройшов її ІІ етап, який водночас є ¼ фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування.Структура призових місць на олімпіаді була такою: одне перше, два других і три треті місця. Відповідно команда UzhNU_Brainiacs була нагороджена дипломом ІІ ступеня, а команда UzhNU_Eagles − дипломом ІІІ ступеня.

"Інформатики" УжНУ пройшли у півфінал першості світу з програмування

33 кращі команди з п’яти західних областей України (Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської) помірялися силами у Львові. Додамо, що ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування проходив у п’яти регіонах України: Київському, Західному, Східному, Південному та Центральному. Чернівецькі та хмельницькі команди, які раніше змагалися в західному регіоні, перейшли до центрального, де суттєво нижча конкуренція.

Минулого року, до речі, наші команди вибороли 2-е, 7-е та 9-е місця в цьому змаганні.

Тепер після наполегливої підготовки та бойового настрою на перемогу вкотре підтвердили свій високий рівень, посівши 2-е, 4-е, 8-е та 12-е місця. 

Тренером усіх команд Ужгородського національного університету є завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца.

У загальному заліку серед 188 команд України наші студенти посіли 4-е, 11-е, 28-е та 43-е місця. Це свідчить про дуже високий рівень підготовки фахівців з програмування в Ужгородському університеті.

Три наші команди – UzhNU_Brainiacs, UzhNU_Eagles, UzhNU_Beavers – за рішенням оргкомітету вибороли право на участь у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування, де команди з України змагатимуться з кращими представниками південного сходу Європи (Албанія, Болгарія, Греція, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина та Чорногорія). Загалом у турнірі братимуть участь понад 70 колективів, повідомляє Медіацентр УжНУ.

14 вересня 2015р.

Теги: інформатики, УжНУ, першість, півфінал

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини