У ДТП у Кам’яниці на Ужгородщині водій "вісімки" загинув, а водій та пасажири "БМВ" отримали незначні ушкодження (ОФІЦІЙНО)

У неділю ввечері в с.Кам′яниця Ужгородського району сталася ДТП зі смертельними наслідками. Один чоловік загинув, троє травмувалися.

У ДТП у Кам’яниці на Ужгородщині водій "вісімки" загинув, а водій та пасажири "БМВ" отримали незначні ушкодження (ОФІЦІЙНО)

Увечері 6 вересня на автодорозі Ужгород-Самбір-Львів в с.Кам′яниця Ужгородського району зіткнулися автомобілі «БМВ» на словацьких номерах і ВАЗ-2108. Трагедія сталася неподалік залізничного переїзду.

25-річний водій іномарки, житель м.Ужгорода, не впорався з керуванням і виїхав на смугу зустрічного руху. Там його машина зіткнулася із зустрічним автомобілем ВАЗ-2108, яким керував 28-річний ужгородець.

В результаті ДТП водій «вісімки» загинув на місці пригоди. Водій та двоє молодих пасажирів «БМВ», серед яких і 25-річна жінка, опинилися в лікарні з незначними ушкодженнями.

У водія «БМВ» взято кров на вміст алкоголю. Обидві машини затримано на штрафмайданчик міліції. За даним фактом триває перевірка, повідомили у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

07 вересня 2015р.

Теги: ДТП, Ужгородщина, БМВ

Коментарі

Знакомий 04.11.2015 / 22:46:55
Знаю я цюого водія 8-ки і дуже добре він хліб розвозив на пирошку много раз з ним їздив і раз було таке шо ми напилися хотіли їхати на 8-кі кудась не помню ні він пяний за руль не сідав, даже на машину не дивився випивший, це факт! їздив він помалі бо не одну сотню км намотали разом (ЗНАЮ)шкода хлопця добрий був веселий ВІЧНА ЙОМУ ПАМЯТЬ ЗВАЛИ ЙОГО РУСЛАН ІВАНІНА!

владислав 19.09.2015 / 21:29:23
чув дзвин та не знав де вин!!!! я ихав за цьою бмв и бачив як при виизди з повороту водий висимки який намагаючись обигнати рухаючись перед ним автомобиль виихав у пив корпуса на зустричну смугу...внаслидок чого и сталася дтп....Так водий бмв досить швидко рухався але перед самим поворотом швидкисть знизилася десь приблизно до75 80 км.год .побачивши цю жахливу аварию я позвонив до швидкои допомоги!!!!!НЕ ПОТРТБНО РОЗПОВСЮДЖУВАТИ НЕ ПРАВДИВУ ИНФУ

інко 08.09.2015 / 17:19:02
Знають мажорні діти,шо батьки відкуплять,от і літають залиті!!!!А матері хто сина поверне???

Месник 07.09.2015 / 13:30:44
Бачив я ту ДТП... Був там... Бехі ніфіга, а у восьмерки мотор і руль у шофера в животі торчав. Придурки тупі накупують дешевих машин на словацьких номерах і п'яні ганяють по селам. На штрафмайданчик 8-ку забрали... Та там пів-машини залишилося всього! Що вони забрали??? Хіба разом з трупом чувака, бо мотор прибив його через хребет до заднього сидіння! Де наша "Народна самооборона"??? А 28-річна людина може мала сім'ю... Не впорався з керуванням водій БМВ і виїхав на зустрічну смугу... Нема шо брехати: я там був - там поворотик і всі, хто їдуть завжди скидують швидкість, бо через 50 м знак STOP, такий великий, як вагон!!! А Беха летіла по поворотам на встрєчці. Ще й п'яні, сука напевнобули... А гроші батьки заплатять і все спишуть на мертвого водія 8-ки... Що вже з нього взяти...? Хоч діставай снайперку і йди відстрілюй таке чмо за справедливість! Накипіло вже! Дякую.

Свідок 07.09.2015 / 10:50:23
Ви не крутіть і не мутіть! Поперше,водій бмв,був п'яний,шо було видно,не озброєним оком,а подруге,він не те щоб не справився з керування,а пішов на обгін,через сплошну,це раз, у населеному пункту,це два,і на самому пішоходному переході,це три!

НОВИНИ: Кримінал

18:04
/ 5
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 5
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
» Всі новини