Балога звернувся до прокурора Закарпаття з приводу вирубування дубового лісу в урочищах сіл Гут та Жнятино (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат Віктор Балога направив прокурору Закарпатської області Володимиру Янку депутатське звернення з приводу незаконного вирубування дубового лісу в урочищах сіл Жнятино Мукачівського району та Гут Берегівського району.

Балога звернувся до прокурора Закарпаття з приводу вирубування дубового лісу в урочищах сіл Гут та Жнятино (ДОКУМЕНТ)

У свою чергу до нардепа з цього приводу звернулися представники відповідних громад. 

Як йдеться у документі, "невстановленими особами в урочищах сіл Гут та Жнятино ведеться тотальна хижацька вирубка дубового лісу, чим завдається значна шкода флорі та фауні. Така незаконна діяльність спостерігається протягом тривалого часу, а реакції відповідних правоохоронних чи контролюючих органів немає".

Враховуючи вищенаведене, "з метою захисту природного багатства та біологічного різномаїття на території Закарпатської області" народний депутат Віктор Балога просить у прокурора Закарпаття "термінового реагування з метою припинення незаконного вирубування лісу".

"...Розраховую на швидку і результативну реакцію. Суспільство нарешті має почути – хто займається вирубкою дорогоцінної деревини на Закарпатті.

Якщо влада взялася боротися за збереження наших лісів, то ми у цьому однодумці. Але потрібно жорстко контролювати ситуацію і не давати злодіям, у зв’язку зі зміною керівництва області, знову підняти голову і грабувати людей. А ті, хто вирубують на Закарпатті цінні породи дерев, мають понести кримінальну відповідальність", – написав пізніше з цього приводу В.Балога на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

26 серпня 2015р.

Теги: вирубування, дубовий ліс, Жнятино, Гут

Коментарі

Лісник 26.08.2015 / 14:32:26
Може Балога компенсує прокурорам їх долю у цих вирубках?

Жилкін 26.08.2015 / 13:01:22
Шимон живе як останній день, гребе все що бачить, крисятнічає, з прокурорами не ділиться лише дає незаконні вказівки не чіпати вирубки, контрабанду, уже помішалися з Янком на тих грошах.

Підприємець 26.08.2015 / 12:54:36
Чому відсутні звернення з приводу вирубки лісів в інших районах? Звертатись необхідно не до Янка, бо незаконну вирубку кришують його заступники Шимон і Русняк. З кожного кубика знищеного лісу прокурори отримують по 50 центів. Всю касу тримає Шимон.

Янко 26.08.2015 / 12:41:37


Я вже йду з посади, а тому ще заробляю копійку, яка, як відомо, лишньою не буває.


Прокурор 26.08.2015 / 12:36:44
Це все брехня

НОВИНИ: Соціо

11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
10:58
6 листопада на Закарпатті очікується суха погода з туманами
09:10
Закарпатські музейники та артисти створили відеопроєкт про звучання народних інструментів Фото новина
17:56
В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП біля торгового центру Фото новина
16:14
/ 2
На ПП «Чоп (Дружба)» викрили пасажира з фальшивими документами про інвалідність Фото новина
15:57
/ 5
"Євроінтеграційний" і "екологічний" комітети ВР на виїзному засіданні на Закарпатті вивчатимуть проблему з будівництвом вітроелектростанцій на високогір'ї
15:20
/ 1
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Тіберієм Полянським Фото новина
14:20
Мукачево запрошує на шаховий турнір — Кубок Святого Михаїла
13:23
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину із Запорізької області Фото новина
12:09
/ 1
На Закарпатті зафіксували дві спроби незаконного вивезення дітей за кордон Фото новина
11:04
/ 2
На Закарпатті переправники облаштували «власний» пункт пропуску біля КПП «Вилок» Фото новина
10:09
На високогір’ї Карпат фіксують мороз до -4°C і північний вітер Фото новина
09:05
Закарпаттяобленерго повідомило графік відключень електроенергії на 5 листопада
08:52
/ 1
АРМА передало в управління "Ведмежу діброву" Медведчука на Закарпатті
18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
» Всі новини