На ПП "Тиса" затримано партію наркотичного засобу вартістю близько 60 тис грн (ФОТО)

У результаті спільної спецоперації, проведеної оперативниками міліції Львівщини у взаємодії зі співробітниками Держприкордонслужби України викрито і припинено діяльність міжнародного каналу постачання наркотичних речовин з Італії в Україну. Вартість вилученої партії склала близько 60 тисяч гривень.

На ПП "Тиса" затримано партію наркотичного засобу вартістю близько 60 тис грн (ФОТО)

Про це повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

Сьогодні, 23 серпня в автомобільному пункті пропуску «Тиса» Закарпатської митниці було затримано для поглибленого огляду мікроавтобус під керуванням 35-річного жителя Львівської області, який прямував з Італії в Україну. Серед посилок та передач заробітчан, які водій ввозив в Україну, були виявлені пігулки лікарського засобу зі вмістом бупренорфіну.

Ці пігулки в кількості 99 штук були сховані у банках з-під кавового напою. Орієнтовна вартість цієї партії наркотичного засобу становить близько 60 тисяч гривень.

Для встановлення кінцевого пункту призначення наркотичних засобів правоохоронці відстежили і задокументували отримання посилки у місті Дрогобич Львівської області. Її отримав 52-річний місцевий житель, який, як було встановлено, і займався їх збутом.

«Викрито міжнародний канал постачання наркотичних засобів, через який в Україну з Італії надходили наркотичні речовини для їх подальшого збуту в Україні. Вилучені таблетки передано на експертизу. Проводяться слідчі дії. Встановлюється вся схема каналу незаконного переміщення наркотичних засобів», – зазначив в.о. начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України у Львівській області  майор міліції Роман Мельник.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Слідство триває.

24 серпня 2015р.

Теги: бупренорфін, наркотик

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини