У Мукачеві до Дня Незалежності запланували масштабний велозаїзд у вишиванках

Захід під назвою «За мир в Україні» пройде вулицями міста 24 серпня. Про особливості цьогорічного маршруту, кількість учасників, дрес-код та інші цікаві деталі 17 серпня, розповів організатор заходу, керівник велоруху «Munkács Ride» Іван Гарагонич.

У Мукачеві до Дня Незалежності запланували масштабний велозаїзд у вишиванках

Перш за все, варто відзначити, що подібне велосвято проводиться вже вдруге. Минулоріч учасниками заїзду, згідно даних письмової реєстрації, стало понад двісті осіб. Цього року організатори вирішили не зупинятись на досягнутому і розраховують покращити цю цифру мінімум на чверть. 

"Ми довго вагались щодо правильності проведення подібного заходу в час, коли на сході країни гинуть наші солдати. Але врешті-решт зійшлись на тому, що варто спробувати хоча б не на довго відволікти увагу людей та дати їм можливість корисно та весело провести своє дозвілля", - зазначив Іван Гарагонич. 

Організатори та партнери святкового дійства переконані, що, одягнувшись у вишиванки, взявши національні прапори, закарпатці ще раз продемонструють єдність з усією країною і разом відзначать 24-ту річницю проголошення незалежності. 

"Окремо хочеться звернутися до батьків та їх дітей. У попередніх наших заїздах ми бачили чимало родин, які у повному складі долучались до нашого велоруху. Ми закликаємо Вас разом зі своїм чадом прийти і стати частинкою великого потужного "організму" під назвою "закарпатська родина", - відзначає автор заходу.

Наразі всі технічні деталі та паперова документація узгоджені з місцевою владою. Маршрут заїзду, який, до слова, суттєво збільшився у порівнянні з минулим роком, змінився на 90 %. Ознайомитись з ним можна буде за кілька днів до старту заходу на сторінках велоруху в соціальних мережах Фейсбук та ВК.

Звичайно, організатори свята не мають намір відмовлятися від традицій попередніх років. "По завершенню заїзду ми розіграємо подарунки від наших спонсорів", - розповів Іван Гарагонич.

 
18 серпня 2015р.

Теги: велозаїзд, вишиванки

Коментарі

Адмін 18.08.2015 / 12:21:01
Виправили. Подякували

Іван 18.08.2015 / 11:50:54
Виправте помилку не Дея а дня

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини