На Хустщині через суд скасували затверджену в дитсатку батьківську плату за харчування дітей з малозабезпечених сімей

Закарпатським окружним адміністративним судом задоволено позовну заяву Хустського міжрайонного прокурора в інтересах держави до Сокирницької сільської ради про визнання протиправним та скасування рішення сільради, щодо організації харчування дітей у садочках та зобов’язано Сокирницьку сільську раду розглянути питання про організацію харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у відповідності до вимог Закону.

На Хустщині через суд скасували затверджену в дитсатку батьківську плату за харчування дітей з малозабезпечених сімей

Як повідомив Хустський міжрайонний прокурор Сергій Зовдун, вивчаючи стан додержання органами місцевого самоврядування законодавства у сфері дошкільної освіти, Хустська міжрайонна прокуратура встановила, що рішенням сесії Сокирницької сільської ради затверджено батьківську плату за харчування дітей в садочках в розмірі 5 гривень для всіх осіб без винятку, не дивлячись на те, що частиною 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» звільняються від плати за харчування дитини батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму, який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України.

Наразі, на території Сокирницької сільради проживає 29 діток у 13-ти малозабезпечених сім’ях та відповідно до чинного законодавства мають право харчуватись у дитсадочку безкоштовно.

Відтак, з метою попередження порушення законного права на безкоштовне харчування у Сокирницькому дошкільному навчальному закладі дітей, що виховуються у малозабезпечених сім’ях, міжрайпрокуратурою заявлено позов, який судом задоволений та права дітей на безкоштовне харчування поновлено, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 серпня 2015р.

Теги: батьківська плата, харчування, дитсадок

НОВИНИ: Соціо

11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 2
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
» Всі новини