"Січовики" з "азовцями" навідалися на Закарпатті до легендарно політв'язня із допомогою та цінним для нього шевроном (ФОТО)

"Вони шукали істину, і істина відізвалася у них...", - Іван Мирон, 85-річний політв"язень, який відсидів 25 років у канцтаборах за непримирення із людиноненависною системою.

"Січовики" з "азовцями" навідалися на Закарпатті до легендарно політв

Послідовники борців за свободу та незалежність України - Цивільний корпус "Азов" Закарпаття та ГО "Карпатська Січ" - відвідали повстанця, який провів у сталінських таборах 25 років.

Зустріч із цією незламною людиною не залишила байдужим жодного із гостей. Іван Мирон розповів про свою повстанську діяльність, деталі чекіських допитів та ув"язнення. Про те, як його глибока віра в свою Ідею і Бога не дала впасти перед обличчям ворога і смерті. 

Сьогодні Іван Васильович живе разом зі своєю дружиною Христиною Юріївною в скрутних умовах, допомагають їм лише небайдужі патріоти. 

Січовики подарували Герою визвольних змагань шеврон "Карпатської Січі", і Іван Васильович не зміг стримати емоцій - цілував його і прикладав до серця. А азовці в свою чергу передали символіку Цивільного Корпусу.

Крім того, активісти привезли політрепресанту необхідні в побуті речі та продукти. 

У 2012 р. про Героя визвольних змагань в Ужгороді було знято документальний фільм, з яким сьогодні можна вільно ознайомитись у відкритих джерелах, повідомили Закарпаття онлайн у СПО "Карпатська Січ".

13 серпня 2015р.

Теги: повстанець, Іван Мирон, допомога, шеврон

НОВИНИ: Соціо

20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 7
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 1
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
» Всі новини