На Закарпатті вже готуються до зими, поговорили про зроблене

У четвер, 13 серпня, під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Михайла Рівіса відбулася нарада з керівниками профільних департаментів та підприємств паливно-енергетичного комплексу. Проаналізовано стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери краю до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. Йшлося також про переведення бюджетних закладів, опалювальні системи яких переводяться з природного газу на альтернативні види палива.

На Закарпатті вже готуються до зими, поговорили про зроблене

Особлива увага була приділена питанням підготовки загальноосвітніх та дошкільних закладів. На сьогодні повністю підготовлено до зими 455 загальноосвітніх  шкіл із 669 запланованих та 382 з 569 дитячих навчальних закладів, а також 32 із 47 лікарень.

Також підготовлено 840 автономних котелень із 1252 наявних, у тому числі: 126 – у лікувальних закладах, 665 – у школах та дитячих садках, 49 котелень – у закладах культури та соціального захисту населення.

Проблемним питанням залишається заготівля  вугілля у деяких районах. Так, у Тячівському районі щорічно державні закупівлі вугілля для потреб соціальної сфери проводяться у вересні-жовтні і цей рік не є виключенням.

Станом на 1 серпня підготовлено 1796 житлових будинків із 2731 запланованих, відремонтовано 109 покрівель із 177 запланованих, проведено ремонт 60 систем холодного водопостачання  із 97 запланованих, проведено ремонт 63 електрощитових в житлових будинках із 99 запланованих, підготовлено 855 котельню із  1274 запланованих, підготовлено 41,3 км  теплових мереж із  62,9 запланованих.

Також зазначалося, що замінено 3,1 км водопровідних та 1,6 км каналізаційних мереж (заплановано відремонтувати відповідно 4,5 км 2,4 км), підготовлено 36 водопровідних та 36 каналізаційних насосних станцій (із існуючих відповідно 50 і 52 станцій), а також 5 водопровідних та 10 каналізаційних очисних споруд (із існуючих відповідно 7 та 14 одиниць).

Цьогоріч з державного бюджету для ремонту та експлуатаційного утримання мережі доріг загального користування області передбачено кошти у загальному обсязі лише 72653,4 тис. грн., з яких 5597,2 тис. гривень - для погашення минулорічної кредиторської заборгованості.

Упродовж січня – липня поточного року виконання дорожніх робіт на дорогах загального користування області склало 42301,1 тис. грн. (63,1 відс.  річного обсягу).

Дорожньою службою ліквідовано ямковість на вражених ділянках автошляхів протяжністю 708,5 км.

Газо- та енергопостачальними організаціями виконуються роботи із заміни, реконструкції та ремонту енерго- та газопостачального обладнання, мереж, засобів захисту.

Йшлося про те, що споживачі області розрахувались за використаний протягом січня-червня 2015 року природний газ на 91,8 відсотків. Зокрема, у населення на 91,4 відс., установи та організації державного бюджету – 85,0 відс., установи та організації місцевого бюджету – 97,8 відсотка.

Підприємствами комунальної теплоенергетики проведено оплату за спожитий природний газ на 102,2 відсотків, з врахуванням авансової оплати у 2014 році у сумі 505,8 тисяч гривень.

Закарпатській області доведено ліміт субвенції у сумі 12324,4 тис. гривень.

Оформлено та надіслано Мінрегіону України реєстри договорів на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення у рахунок погашення податкового боргу у сумі 2286,8 тис. грн. та на проведення взаєморозрахунків за спожиту електроенергію у сумі 4084,1 тис. гривень. Утім, станом на 13 серпня 2015 року договори Мінфіном не профінансовано, повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

 

13 серпня 2015р.

Теги: зима, підготовка

НОВИНИ: Соціо

16:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
23:14
/ 13
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
11:48
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле Фото новина
10:41
Помер захисник із Лози на Хустщині Іван Рибачук Фото новина
09:36
На Закарпатті готують до відкриття новий міжнародний пункт пропуску «Біла Церква — Сігету-Мармацієй» Фото новина
09:10
На Тячівщині хочуть увіковічнити пам'ять Героя України Олега Куцина у краєзнавчому музеї
17:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
12:59
/ 1
У горах Закарпаття затримали киянина, який пішки повертався з Румунії Фото новина
11:53
На Закарпатті митники вилучили незадекларовані парфуми світових брендів на понад пів мільйона гривень Фото новина
10:36
/ 2
Підтвердили загибель 32-річного Героя із Буштина на Тячівщині Юрія Чобея Фото новина
09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 3
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
» Всі новини