Слідчі ГПУ з'ясовують правомірність публікації Мустафою Найємом відео подій у Мукачеві

Народний депутат України, член фракції "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найєм на сьогоднішньому допиті в Генеральній прокуратурі України (ГПУ) розповів про те, як у нього з'явилося відео подій у Мукачеві 11 липня.

Слідчі ГПУ з

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив сам М.Найє.

"Свідчення, які я давав, знову стосувалися відео, та основні питання були саме про те, як воно до мене потрапило... Головна мета слідчих зараз – дізнатися, наскільки була правомірною публікація цього відео", – сказав нардеп в ефірі каналу 112.

Це ж саме питання - звідки нардеп М.Найєм отримав монтоване відео міліцейського зовнішнього спостереження резоннсних подій у Мукачеві, задавали йому під час прес-конференціїьв Ужгороді журналісти Закарпаття онлайн. Однак нардеп ухилився від відповіді.

09 серпня 2015р.

Теги: Найєм

Коментарі

Богдан Пилипів 2015-08-10 / 09:14:18
До пана "З повагою": а ніхто не зацікавлений в проведені об"єктивного і неупередженого розслідування.
Який принцип висунень "обвинувачень"?
Мусор сидить читає кодекс, довго читає і висмоктує з пальця (якщо тупий або залежний , то з чийогось пальця) статті, чим "важчі" тим краще, для звітності. Ну і для того щоб "закрити".
Потім, пару місяців, "малюють", купують, створюють докази яких не вистачає. Займаються художньою самодіяльністю, це в них називається слідством.
Після обов"язкової "програми" в муках народжують обвинувальний акт. Чому в муках? Бо мусора настільки тупорилі, що в "томах" море помилок, і інших речей... Але обвинуальний акт підписує прокурор, як правило обласний або його перший зам. На цій стадії до "томів"
долучається конверт, або вказівка з "гори".
Від строгості вказівки або товщини конверта залежить висота польоту фантазії (класифікація статей обвинувачення , тяжкість) прокурора, який готував на підпис акт.
Ця вся "макулатура" передається в суд.
В суді не тобі "доводять" те що намалювали, а ти маєш все спростовувати і доводити. Презумпція невинуватості у нас не діє. Особливо важко коли проти весь репресивний механізм держави, договорняки слідства з суддями, коли знищені докази, постійні дезінформаційні вкиди...
Тому ніхто, крім хлопців не зацікавлений в об"єктивності рослідування. Всі ці ТСК, розслідування - ширма для влади щоб наробити купу рухів, все це гарно "обставити" перед Заходом, і нічого не поміняти, очолити цей процес і перенаправити потоки . Скоро вибори...

Богдан Пилипів 2015-08-10 / 08:42:50
Так я ж і кажу, що це система. Мусора нічого нового не придумують, все роблять "по накатаній", бо їм це завжди сходить з рук, прокурор бабки візьме за передачу справи, з суддьою "порішають.
В моєму випадку так само : відео з камер спостереження СБУ на флешці передали особисто Шаріку, є офіційна відповідь СБУ з вказанням номера і марки флешки. Відео попало слідчому через місяць вже на компактдиску, він же і був долучений до справи. На будівлі "море"
камер спостереження, записів тільки 3 - два з зовнішніх, один з внутрішньої. Те що "творив" потерпілий під двома камерами, записів немає. Ну і накінець, флешка пропала ...
Нічого нового, ніхто ніяких висновків не зробив. Вже всі забули як після мене "ліквідовували" хлопців в Стрию, піл мостом... Тих самих що і минулого місяця в Мукачеві. Шарік добре засвоїв наказ Лунтіка-Аакова на нашу фізичну ліквідацію. І зі всіх сил рвав задницю для його виконання, гроші треба відпрацьовувати...

Просто до до просто 2015-08-09 / 20:51:24
Так це ж ланки одного ланцюжка: раз міліція щось з відео подій вирізала - то, видно, не все вписувалось в офіційну версію влади про злочинців з ПС. Оригінальний, без монтажу відеодоказ підтверджував би покази хлопців з ПС, що і не треба було допустити владі. Все ж геніально просто і, одночасно, цинічно.

До ПРОСТО 2015-08-09 / 18:31:19
те, що потрібно розслідувати, це факт, але чи не було б доцільно вивести в окреме провадження і там собі розслідувати. Стрілянина - це одна справа, недбалість мвс- інша, не варто їх змішувати, так ніколи і одну справу не довести до кінця. З повагою

Пану Богдану Пилипіву 2015-08-09 / 18:27:09
Зрозуміло, що нема в Україні прокуратури, мвс та суду. То хіба це привід уходити ввд реального рлзслідування справи і замість збору доказів, робити зовсім інші, вважаю, непотрібні, зайві дії. З повагою

просто 2015-08-09 / 18:23:55
Питання правильне - хто, чому знімав (значить знали, супроводжували, але не запобігли); хто, чому монтував; хто і на якій підставі пердав оперативне відео сторонній особі (якою є цей МУСТАФА). Відповідь на ці питання не потребує ніяких видатків. Але, якщо особи, на яких покладено охорону права замовчують ці далеко не другорядні обставини - як можна від них чекати обєктивного встановлення істини?

Богдан Пилипів 2015-08-09 / 14:30:55
А судді хто? Візьміть найближче оточення та рідних судді, любого. Проаналізуйте і побачите скільки є в мусарні, прокурВатурі, судах, органах влади, і т.д. Це вже система, яка практично не дає збоїв. Навіщо владі ламати це? Головне пропхатись правдами-неправдами у владу і впєрьод...
Друзям і родичам - все, іншим - ЗАКОН + репресивну машину.

Пану Олегу Дибі 2015-08-09 / 12:45:15
Ви не праві, пане Олеже! Це не справа прокуратури шукати, звідки взялось відео. Це справа суду, брати його до уваги чи ні. Якщо суд вважатиме, що воно безпідставно приєднано до матеріалів справи - він його визнає недопустимим. А витрачати мільйони податків на це не вважаю доцільним. Краще б опитали всіх учасників і на показах свідків мали б картину. І знову ж таки свідченнями можна спростувати чи змонтоване відео чи ні. Але бачу бажання шукати правду у прокуратурі по мукачівським подіям нема. Всі в темі контрабанди. Країна з такими керманичами і далі буде стояти на місті. З повагою,

О.Д. 2015-08-09 / 11:04:06
Правильно з'ясовують. Бо відео було монтоване, тобто - фальсифіковане. А нову якість поліції не можна творити, скомпроментувавши себе співпрацею зі старою, паскудною якістю міліції.

voal 2015-08-09 / 06:33:27
ну от , замість того, щоб виясняти всі обставини стрільби, встановити причини, учасників, - начинається пошук під лозунгом - "а звідки вони дізналися правду".... Та яка різниця, звідки Мустафа взяв це відео ?!!!!! Головне що він доніс правду до всіх правдиву інформацію!!!!!!

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 5
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду