У селищі Ясіня на Рахівщині горять лісопереробні цехи (ФОТО)

"Вже більше години горять лісопереробні цехи в смт Ясіня Рахівського району, а МНС так не приїхало!", - повідомив у соціальній мережі Фейсбук Микола Кокіш-Мельник.

У селищі Ясіня на Рахівщині горять лісопереробні цехи (ФОТО)

Це повідомлення з відповідним фото він розмістив у мережі близько 21 години.

06 серпня 2015р.

Теги: Ясіня, пожежа

Коментарі

довбуш 2015-08-08 / 13:54:13


Хамство і нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


No name 2015-08-08 / 13:13:10
"Горить у кого треба"- просто прекрасний коментар людини зі співчуттям,легко людям зі строни говорити, ви впевнені шо ви не той у кого 'треба аби шось згоріло' а пожежник- це людина яка не за своім власним розсудом вибирає, кого чи що ій рятувати чи ні, так шо ви 'Михайле' думайте шо говорите, бо може вони в певний момент не захочуть гасити ваш будинок,що горить бо може подумають,що 'горить у кого треба'

Гуцул 2015-08-07 / 14:02:28
Гнати треба в шию Тушера паскуду начальника Районних Гасичів,його на цю посаду призначив Ригг Аннал Андріюк з яким вони КУМи і він зіжрав на посаді аорядного Погоріляка який мусив піти геть через шури мури Тушера жополиза і Кума Андріюка і друга Беркели Миколки весь бензин забирає падлюка і продає і возиться на цьому бензині на приватній машині і він і жона його мучка на своїй тоже а дві машини треба чимось заправляти сімейні

Ваня Михальчич 2015-08-07 / 13:22:50
Горить добре

до Михайла 2015-08-07 / 08:25:21
Так може говорити людина котра стоїть з боку і засікає, коли приїхали пожарники - чи через 10 хв. чи через час аби було про що поговорити, але ніхто не враховує, що частина там одна і може таке бути, що була десь на другому виїзді, і збігу обставин у незаводящійся машині, чи протікаючих рукавах - ніякого немає, просто ті машини і рукава, якими вони гасять (добре чи погано) вже років17 як мали бути списані, як повністю відпрацьований матеріал, ніхто нічого пожарникам не купляє уже років 5-6 точно хлопці самі ремонтують ті машини , то може таке статися, що незмогли вчасно приїхати. Я нікого не захищаю і не виправдовую, але просто голослівно когось засуджувати, не знаючи істини - неспаведливо!!!!!

Михайло до "просто я" 2015-08-07 / 00:30:57
Чого ж тут тішитися, яка ж тут радість? Мова ж не про людську біду, а про відомчі інструкції і їх виконання. Яка різниця, на скільки хвилин у цистерні води - на три, чотири, чи десять? Пожежники повинні вчасно приїхати, так само як і медики швидкої. Але чомусь, за дивним збігом обставин, у них то автомобіль не заводиться, то рукави діряві, то води зовсім нема в цистерні. А то й взагалі ідуть годину, як у цьому конкретному випадку.За годину можна із Тячева доїхати, а не із центру Ясіня. ТО В ЧОМУ ПРИЧИНА ТАКОЇ РОБОТИ ?????????

просто я 2015-08-06 / 23:40:57
так. мнс не приїхало, а ще й коли вже приїхало то й без води!-завжди так говорять люди.а чи відомо вам,що води в пожежній машині вистачає на 3-4 хвилини? томущо її подають під дуже великим напором.
а людей понаїхало! у сусіда горе,а їм радість, є про що побалакати та пожежників обсудити.

гасич 2015-08-06 / 22:27:50
Щось новий начальник МНС Гудак, слабенько підтримує порядок у структурі...

Михайло 2015-08-06 / 22:16:14
Але ж у Ясінях своя пожежна частина, в самому центрі селища. Скільки там їхати ??? Напевно, горить "у кого треба", то й не хочеться тим пожежникам гасити вогонь.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини