В ужгородському Водоканалі вже говорять про тариф на воду у сумі 14 грн

"КП «Водоканал м. Ужгород» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті підприємтсва.

В ужгородському Водоканалі вже говорять про тариф на воду у сумі 14 грн

Як пояснюють у Водоканалі, у діючих тарифах  на послуги  централізованого водопостачання та водовідведення не передбачені статті на покриття витрат, які пов’язані з наданням послуг з централізованого постачання холодної води й водовідведення таких як: демонтаж, транспортування, повірку і монтаж існуючих приладів обліку; витрати, пов’язані з виготовленням розрахункових документів, оплатою послуг єдиних розрахункових та інформаційно-обчислювальних центрів; витрати на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів; витрати на оплату праці персоналу тощо. Разом з тим, ст. 10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» передбачено, що  тарифи на комунальні послуги суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих планованих витрат на їх виробництво з урахуванням планованого прибутку. 

Виходячи з вище наведеного, КП «Водоканал м. Ужгорода» обрахувало економічно обґрунтовані витрати на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. 

У  результаті очікувана вартість  надання одиниці послуг з централізованого постачання холодної води становить - 9,06 грн./м³  з ПДВ,  водовідведення  -  4,90 грн./м³ з ПДВ, повідомляють на підприємстві.

 
06 серпня 2015р.

Теги: тариф, вода, Водоканал

Коментарі

НІКА 31.08.2015 / 19:49:33
ЯКЩО ВОДА НА ПРОСПЕКТІ БУДЕ ЦІЛОДОБОВО, ТО ХОЧ НЕ ТАК ВАЖКО БУДЕ МОРАЛЬНО. АЛЕ ЧИ ПОТЯГНЕНО ТАКІ ТАРИФИ?

ната 07.08.2015 / 16:37:59
В Ужгороді найдорожча вода в Україні, вони що здуріли?

111111 07.08.2015 / 08:06:17
Знущаються з тих людей як лиш тільки можуть - сам собі придумав, сам установив тариф!! На підставі чого у маленькому місті з відсутнім браком питної води один з найвищих тарифів на воду по Україні, а у місті-мільйоннику Львові 8.85, у місті Києві, де водні магістралі протяжністю десятки кілометрів 7.24, а в Ужгороді, котрий перейдеш пішком з одного кінця в другий за годину - має бути вода по 15грн, тут що, зарплати самі вищі по країні???

Ярослав 06.08.2015 / 18:27:43
Та нема питань: надайте прозорі калькуляції щодо формування собівартості ... якщо з отриманої суми відкинути витрати на 500% відкати, та послуги фіктивних фірм і т.д., то реальна собівартість складе 4 грн. з ПДВ а не 14. Може директору і всім керівникам у водоканалі ще по одному Лексусу купити і по дачі за 5 метровими бетонними парканами. Доки то народ буде терпіти?

НОВИНИ: Соціо

19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 1
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 7
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 14
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
» Всі новини