Польські партнери задоволені реконструкцією "Совиного" гнізда" в Ужгороді (ФОТО)

Польські партнери задоволені, як проходить реставрація «Совиного гнізда» в Ужгороді Заступник міського голови польського міста Ярослав В’єслав Пірожек прибув в Ужгород із робочим візитом, щоб особисто проінспектувати перебіг реставраційних робіт «Совиного гнізда».

Польські партнери задоволені реконструкцією "Совиного" гнізда" в Ужгороді (ФОТО)

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міськради, комісія у складі заступника міського голови Ужгорода Ольги Травіної, представників фірми-підрядника ТОВ «Будівельної компанії «Трансбуд», куратора проекту з української сторони Валентина Волошина та польських партнерів оглянула процес відновлення пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVIII», що відбувається в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Ярослав-Ужгород: спільна ініціатива для покращення туристичної привабливості історичних міст-побратимів».

В’єслав Пірожек наголосив, що задоволений тим, з якою швидкістю та якістю працює підрядник. Заступник міського голови польського міста Ярослав зазначив, що роботи ведуться паралельно, тому, відповідно до укладеного договору, «Трансбуд» вкладається у строки. Посадовець запевнив, що і надалі приїжджатиме до обласного центру Закарпаття, щоб проводити подібні обстеження.

Директор будівельної компанії Володимир Марценюк розповів, що в різних частинах споруди одночасно розбирають старі дахи, проводять підготовку до реставрування, рівняють стіни, ведуть земляні роботи тощо. Всі роботи виконуються відповідно до вимог, зазначених у проекті.

Заступник міського голови Ольга Травіна розповіла: «Делегація з Ужгорода найближчим часом відвідає Ярослав та обстежить об’єкт, який реставрується там. Приємно, що з часу початку робіт в ужгородському Богольварі наразі не було неприємних сюрпризів, всі обіцянки, які надав міський голова Віктор Погорєлов виконуються». 

До реставрації залучать і КП «ККП» (ритуальна служба), саме цьому ужгородському підприємству передадуть на зберігання дубові балки, які зняті з покрівлі «Совиного гнізда». Прийом і передачу заактують відповідно до чинного законодавства.  Дерево згодом використають для оздоблення будівлі «Совиного гнізда».

Як сьогодні вже повідомляло Закарпаття онлайн

Вищим Господарським судом України скасовано рішення судів про стягнення з Ужгородської міської ради на користь громадської організації понад 1,7 млн грн, виділених в рамках програми реконструкції пам’ятки архітектури місцевого значення «Амбар та винний льох ХVІІІ століття» (відоме як «Совине гніздо»).

05 серпня 2015р.

Теги: Совине гніздо, реставрація, Ярослав, Польща

НОВИНИ: Соціо

14:27
Поліція повідомила про підозру ще двом неповнолітнім у справі подвійного вбивства на Закарпатті Фото новина
13:08
У Мукачеві зупинили водія Audi з ознаками сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:04
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
13:01
У Мукачеві проведуть безкоштовну вакцинацію котів і собак від сказу Фото новина
12:59
Прикордонники Мукачівського загону вибороли «срібло» на турнірі пам’яті Героя АТО Роберта Кіса Фото новина
11:05
Два села Закарпаття увійшли до списку найкращих туристичних у світі
09:05
На Закарпатті зафіксовано слабкий землетрус Фото новина
18:34
/ 1
У Мукачеві правоохоронці затримали водія з Кривого Рогу після смертельної ДТП Фото новина
17:28
На війні з рф поліг захисник із Великолучківської громади - Василь Довганич Фото новина
16:31
На Хустщині жінка підпалила будинок односельця через сварку Фото новина
15:18
Ужгород попрощався із захисником України Сергієм Вдовиченком Фото новина
14:50
У Виноградові через загоряння пральної машини ледь не згорів житловий будинок Фото новина
13:25
На Берегівщині поліція розслідує випадок жорстокого поводження з собакою у селі Фанчиково
12:08
/ 1
На Закарпатті затримали прикордонника, який за $4 тис. переправляв ухилянтів за кордон Фото новина
11:10
На горі Піп Іван Чорногірський – мороз та туман Фото новина
10:32
/ 4
На Берегівщині чоловік прив’язав собаку до мототрактора й тягнув польовою дорогою Фото новина
09:03
Патрульні Закарпаття оперативно знайшли зниклу дитину в Ужгороді Фото новина
21:30
/ 1
Територія України під час війни буде використовуватися країнами Європи як "зелена батарейка": ГО "Зберегти Пікуй" про загрозу знищення унікальних природних ландшафтів Карпат
18:05
У Мукачеві спрямували майже 14 млн грн на підтримку військових та їхніх родин
17:02
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню путь полеглого Героя Йосипа Чернія Фото новина
15:58
/ 2
Снайпер "Ярий"
15:33
Уночі на Ужгородщині палав житловий будинок Фото новина
14:22
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми втечі чоловіків за кордон Фото новина
13:30
/ 1
Через митний пост «Ужгород» намагалися незаконно ввезти хутра на майже $100 тисяч Фото новина
12:27
/ 2
На Берегівщині у ДТП загинув військовий Володимир Любінецький Фото новина
» Всі новини