"Міс Закарпаття" обиратимуть 18 вересня, кастинги пройдуть в Ужгороді, Мукачеві та Хусті

Незабаром серед найкрасивіших дівчат краю оберуть найкращу – 18 вересня в Ужгороді відбудеться конкурс краси "Міс Закарпаття – 2015".

"Міс Закарпаття" обиратимуть 18 вересня, кастинги пройдуть в Ужгороді, Мукачеві та Хусті

За організацію проекту взялась принципово нова команда, мета якої – відродження традицій якісного проведення подібних заходів та вихід на принципово новий рівень. "Перш за все, ми хочемо показати справжню красу дівчат із Закарпаття, які матимуть змогу представляти наш край на національних та світових конкурсах краси та різноманітних модельних подіумах. Ну і, звичайно, прагнемо нагадати всім, що таке справжній конкурс краси", – зазначили у оргкомітеті. Також важливу роль в концепції конкурсу посідає благодійність, адже в рамках заходу організатори планують реалізувати декілька ініціатив.

Спеціально для переможниці головної б’юті-події Закарпаття місцеві ювеліри виготовлять ексклюзивну корону. До речі, невдовзі буде представлене відео процесу її створення.

Як повідомляє оргкомітет, наразі розпочата онлайн-реєстрація всіх бажаючих для участі в кастингах. Всю необхідну інформацію про реєстрацію та правила участі можна отримати на веб-сайті конкурсу за адресою http://mis-zakarpattya.com.ua. Заявки на участь приймаються до 6 вересня.

Безпосередньо кастинги, за попередньою інформацією, відбудуться в трьох містах: Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Деталі організатори обіцяють повідомити незабаром. Далі за результатами відбору участь в конкурсі візьмуть 13-15 учасниць з усіх районів Закарпаття.

 
05 серпня 2015р.

Теги: міс, кастинги

НОВИНИ: Соціо

19:15
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 6
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 7
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 2
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
» Всі новини