У перестрілці в Мукачеві було задіяно 17 людей, 11 ще переховуються – СБУ

У збройному конфлікті у Мукачеві 11 липня брали участь 17, а не 11 озброєних людей, як повідомлялося раніше. Про це в середу, 5 серпня, в ексклюзивному коментарі кореспонденту НБН заявив перший заступник глави Служби безпеки України – керівник Антитерористичного центру при СБУ Віталій Маліков.

«За останніми даними, 17 осіб (брали участь у перестрілці – НБН), 11 – ще ховаються. Це за попередніми даними», – повідомив пан Маліков.

Він також уточнив, що мова йде не лише про членів «Правого сектора». «Поки не всі затримані... Але ми не стверджуємо, що це бійці «Правого сектора». Це встановить слідство, це просто озброєні люди», – додав він.

Крім того, він зазначив, що на даний момент проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів.

Нагадаємо, раніше слідство вважало, що в перестрілці брали участь 11 осіб.

Як повідомлялося, 11 липня у Мукачеві на території комплексу «Антарес» і колишнього клубу «Червоний дракон» відбулися розборки між представниками оточення народного депутата («Воля народу») Михайла Ланя та членами «Правого сектора».

Під час перестрілки загинуло троє осіб. Ще один чоловік, який був поранений у голову, помер в реанімації в Ужгороді 20 липня.

Після інциденту бійці «Правого сектора» відійшли в ліс, силовики встановили оточення. Всього в пошуках бійців, що переховуються, задіяно 6 тисяч осіб.

05 серпня 2015р.

Теги: перестрілка, Правий сектор, Мукачево

Коментарі

Активіст 06.08.2015 / 13:58:45
З такою силою моглиб вже давно прочесати пів Закарпаття а не одну малу гору. А за чий рахунок тримається ся орда вояків? Пустіть туда місцевих мєнтів - швидко знайдуть це бидло, правда мертвими.

цирк на дроті 05.08.2015 / 15:39:23
Автор які 3 людей загинуло? Загинув боєць ПС і охоронець

НОВИНИ: Кримінал

17:51
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини