В Ужгороді депутати нарешті виділили Водоканалу фінансової підтримки на 2,5 млн грн для погашення боргів

Такий крок був необхідністю заради убезпечення від відключень водопостачання громади міста.

В Ужгороді депутати нарешті виділили Водоканалу фінансової підтримки на 2,5 млн грн для погашення боргів

Сьогодні в ході позачергової сесії Ужгородської міськради депутатський корпус нарешті, після кількох попередніх невдалих спроб, погодив виділення КП "Водоканал м. Ужгород" майже 2,5 млн грн (2 млн 451 тис) фінансової підтримки.

Зазначена сума різнопропорційно буде розділена на кілька статей витрат: більша частина буде спрямована на погашення заборгованості перед "Закарпаттяобленерго", крім того, будуть здійснені погашення податкового боргу та забезпечно часткове виконання заходів інвестиційної програми.

Необхідність у проведенні позачергової сесії із розглядом одного-єдиного питання виникла після кількох попередніх засідань, коли депутати провалювали голосування щодо виділення коштів Водоканалу. Що, відповідно, потягло за собою реакцію "Закарпаттяобленерго" у вигляді листа-вимоги стосовно сплати боргу за електрику із погрозами відключення електроенергії підприємству. 

Сьогодні цей лист перед початком голосування був зачитаний перед депутатами. Які, зрештою, проголосували за виділення фінансової допомоги Водоканалу у сумі майже 2,5 млн грн. Що на нинішньому етапі відміняє можливе відключення підприємству електрики, а громаді міста - водопостачання.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, кількаразові спроби провести це важливе для обласного центру Закарпаття питання через сесію міської ради в Ужгороді завершувалися невдачею через штучне блокування депутатами, що входять до груп першого заступника міського голови Івана Волошина та Ігоря Адамчука. 
Підставою блокування було перманентне намагання віддати віддати під фінансові дивіденди ужгородський Водоканал в концесію проблемній фірмі з-за меж Закарпаття.

05 серпня 2015р.

Теги: Водоканал, допомога, фінансування, борг

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини