На Ужгородщині сталася ДТП за участі 3-х авто (ФОТО)

Сьогодні, 3 серпня, на автодорозі Київ-Чоп біля села Тийглеш Ужгородського району на Закарпатті сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів. Зіткнулися два мікроавтобуси та "Опель" на угорських номерах.

На Ужгородщині сталася ДТП за участі 3-х авто (ФОТО)

За словами очевидців ДТП, винуватцем аварії став водій пасажирського мікроавтобуса, який їхав в Ужгород з боку Чопа.

Водій мікроавтобуса пішов на обгін легкового автомобіля "Опель", не пропустивши по зустрічній вантажний мікроавтобус.

У результаті потрійний аварії мікроавтобус з пасажирами винесло з дороги в кювет.

У результаті аварії 4 постраждалих з травмами різного ступеня тяжкості були доставлені в Ужгородську районну лікарню.

03 серпня 2015р.

Теги: ДТП, Тийглаш

Коментарі

Очевидець 2015-08-03 / 21:42:56
Ти бачив який Бус розбитий transporter? на фото тут не видно! Не знаю Куда фотограф дивився коли фотографув!

Очевидець 2015-08-03 / 21:38:04
Ще так співпало що номера з одної області! Розказує мені тут кювет!

Очевидець 2015-08-03 / 21:33:13
Я бачу ти без тями! Ти був там? Філософ!

Очевидцю 2015-08-03 / 20:38:26
Ага, білий бус під"їхав допомагати і з"їхав у кювет.

Чоловіче (жоно), ти при тямі?

Очевидець 2015-08-03 / 20:36:29
Працівники ДАІ роболи все так щоб зробити винуватим автомобіля transporter! Кожний з нас може бути в цій чи похожій ситуації, знаки та розмітка полоси дозволяла робити обгін, а тут вдруг водію Opel захотілось повернути на ліво без включення повороту і при тому що водій Opel не правельно здійснював маневр повороту він його різав
виїжавши на зустрічну смугу! Як би ви поступили в цій ситуації? І не дай Бог вам бути в такій ситуації, коли люди страждають від болю у швидкій то власник Opel з посмішкою на обличчі спілкується з товаришами як би нічого не бувало! Як зрозуміти таку поведінку? (Тіпа месний порішаю Да?)

Очевидець 2015-08-03 / 20:17:59
Скоріше всього це у вас з зором проблеми! Білий бус sprinter під'їхав після ДТП! Водій sprinter допомагав водію transporter так як вони знайомі!

Очевидцю 2015-08-03 / 20:08:53
Ви погано видите очима, Очевидець. Навіть на фото видно три, а не два автомобілі, що були учасниками ДТП.
А тут ще одна інформація, яка заперечує те, що кажете ви - http://goloskarpat.info/criminal/55bf70a2ec12e/

Очевидець 2015-08-03 / 19:54:56
Бус вилетів з дороги transporter із за того що водій Опеля не включив поворот(коли робив маневр), ДТП сталось за участю двох автомобілів, а не як пише журналіст трьох автомобілів! Перевіряйте детальніше інформацію!.

123 2015-08-03 / 18:22:56


*****АСИ МОЛДАВАНСЬКІ ганяють як дурні


очевидець 2015-08-03 / 18:21:55
на опелі то старша людина з міста Чоп він завжди іздить по правилам не ганяе як оті ДЕБІЛОІДИ

месный 2015-08-03 / 18:20:05
дебилы на бусах которые едут в Италию или с Италии они гоняют как ракеты ишя приключения сибе и людям

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

00:21
У Хусті троє дітей опинилися в лікарні внаслідок вибуху невстановленого пристрою
23:31
У Матійові на Виноградівщині знайшли труп жінки, що вже почав розкладатися
12:26
На Іршавщині водійка Renault смертельно наїхала на 8-річну дівчинку
12:23
Дві пошуково-рятувальні операції впродовж доби здійснили гірські рятувальники на Закарпатті
09:50
Житлові будинки, квартира та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
09:46
У Мукачеві горів Mercedes Sprinter
09:44
Під час пожежі у квартирі в Ужгороді загинула жінка
00:09
У Сваляві врятували кішку, яка дві доби просиділа на даху п'ятиповерхівки
15:57
/ 4
Через пожежу в міській лікарні в Ужгороді евакуювали 150 людей
12:15
На Хустщині Opel Vectra врізався у паркан, постраждали водій та пасажир
18:14
/ 12
ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам
17:12
/ 1
На Берегівщині через спалювання стерні серед поля згорів трактор
00:08
На Берегівщині автомобіль вилетів у кювет
09:15
На Тячівщині рятували будинок від знищення вогнем
23:16
/ 2
У Мукачеві легковик врізався в "п'яну" підводу
10:23
/ 1
На Рахівщині з Тиси витягли потопельника
19:07
/ 1
Щодо пожежі в будинку Пантьо попередньо говорять про несправність димаря, але справу кваліфікують як підпал
14:33
Під час гасіння пожежі в житловому будинку на Великоберезнянщині вогнеборці виявили тіло власника
11:54
На Виноградівщині, у Вилоку знайшли труп чоловіка (ФОТО 18+)
11:11
/ 1
Під час пожежі в будинку подружжя Пантьо в Ужгороді чоловік отримав легке отруєння чадним газом та опіки обох кистей рук та шиї
09:41
На Перечинщині під час пожежі чоловік отруївся чадним газом
02:47
/ 1
На Виноградівщині сміттєвий колапс: понад 2 місяці з сіл району не вивозять відходи
02:37
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автобус провалився колесами у яму від водоканалу
14:57
У Виноградові, загасивши пожежу в надвірній споруді, врятували від знищення будинок та гараж
09:46
У Виноградові та в Ужгороді гасили пожежі у надвірних спорудах
» Всі новини