На Ужгородщині сталася ДТП за участі 3-х авто (ФОТО)

Сьогодні, 3 серпня, на автодорозі Київ-Чоп біля села Тийглеш Ужгородського району на Закарпатті сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів. Зіткнулися два мікроавтобуси та "Опель" на угорських номерах.

На Ужгородщині сталася ДТП за участі 3-х авто (ФОТО)

За словами очевидців ДТП, винуватцем аварії став водій пасажирського мікроавтобуса, який їхав в Ужгород з боку Чопа.

Водій мікроавтобуса пішов на обгін легкового автомобіля "Опель", не пропустивши по зустрічній вантажний мікроавтобус.

У результаті потрійний аварії мікроавтобус з пасажирами винесло з дороги в кювет.

У результаті аварії 4 постраждалих з травмами різного ступеня тяжкості були доставлені в Ужгородську районну лікарню.

03 серпня 2015р.

Теги: ДТП, Тийглаш

Коментарі

Очевидець 2015-08-03 / 21:42:56
Ти бачив який Бус розбитий transporter? на фото тут не видно! Не знаю Куда фотограф дивився коли фотографув!

Очевидець 2015-08-03 / 21:38:04
Ще так співпало що номера з одної області! Розказує мені тут кювет!

Очевидець 2015-08-03 / 21:33:13
Я бачу ти без тями! Ти був там? Філософ!

Очевидцю 2015-08-03 / 20:38:26
Ага, білий бус під"їхав допомагати і з"їхав у кювет.

Чоловіче (жоно), ти при тямі?

Очевидець 2015-08-03 / 20:36:29
Працівники ДАІ роболи все так щоб зробити винуватим автомобіля transporter! Кожний з нас може бути в цій чи похожій ситуації, знаки та розмітка полоси дозволяла робити обгін, а тут вдруг водію Opel захотілось повернути на ліво без включення повороту і при тому що водій Opel не правельно здійснював маневр повороту він його різав
виїжавши на зустрічну смугу! Як би ви поступили в цій ситуації? І не дай Бог вам бути в такій ситуації, коли люди страждають від болю у швидкій то власник Opel з посмішкою на обличчі спілкується з товаришами як би нічого не бувало! Як зрозуміти таку поведінку? (Тіпа месний порішаю Да?)

Очевидець 2015-08-03 / 20:17:59
Скоріше всього це у вас з зором проблеми! Білий бус sprinter під'їхав після ДТП! Водій sprinter допомагав водію transporter так як вони знайомі!

Очевидцю 2015-08-03 / 20:08:53
Ви погано видите очима, Очевидець. Навіть на фото видно три, а не два автомобілі, що були учасниками ДТП.
А тут ще одна інформація, яка заперечує те, що кажете ви - http://goloskarpat.info/criminal/55bf70a2ec12e/

Очевидець 2015-08-03 / 19:54:56
Бус вилетів з дороги transporter із за того що водій Опеля не включив поворот(коли робив маневр), ДТП сталось за участю двох автомобілів, а не як пише журналіст трьох автомобілів! Перевіряйте детальніше інформацію!.

123 2015-08-03 / 18:22:56


*****АСИ МОЛДАВАНСЬКІ ганяють як дурні


очевидець 2015-08-03 / 18:21:55
на опелі то старша людина з міста Чоп він завжди іздить по правилам не ганяе як оті ДЕБІЛОІДИ

месный 2015-08-03 / 18:20:05
дебилы на бусах которые едут в Италию или с Италии они гоняют как ракеты ишя приключения сибе и людям

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
10:53
Під час пожежі у Міжгір'ї врятували господаря будинку
10:44
В Ужгороді вночі згорів Lexus
10:42
У лісі на Міжгірщині рятували чеха, що травмував ногу
10:41
В Ужгороді шукають юнака, що потонув у кар'єрі
10:27
У Виноградові з'ясовують обставини ДТП, під час якої мотоцикліст врізався в легковик
14:06
/ 1
У Виноградові мотоцикліст на швидкості влетів у автівку, що повертала
22:51
/ 3
ФОТОФАКТ. У Сваляві струхлявіле дерево впало на авто
12:01
/ 1
На Рахівщині зливові дощі підмили дорогу обласного значення й підтопили два десятки дворогосподарств
» Всі новини