"Кришований" правоохоронцями п'яний кримінальник "Пятий" скоїв чергову трагічну ДТП у Виноградові (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні близько 19-ої години на відрізку автодороги Виноградів - Вилок біля села Фанчиково трапилася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Мінівен Chrysler-Dodge виїхав на зустрічну смугу і допустив зіткнення з автомобілем Dacia Logan.

"Кришований" правоохоронцями п

19-річний житель з села Матієво на Виноградівщині після ДТП ще прийшов до тями і був доставлений до райлікарні у Виноградові. Однак врятувати його життя не вдалося. Ще двоє отримали телісні ушкодження та доставлені у Виноградівську ЦРЛ.

Від водія взято проби на алкоголь, повідомив начальник ВДАІ з обслуговування Виноградівського району Барнабаш Калман.

Інтернет-видання "Голос Карпат" повідомляє і про інші подробиці трагічної ДТП. Під пошкодженою внутрішньою обшивкою автомобіля та в місці автомагнітоли стало видно пачки сигарет. Автомобіль рухався в сторону прикордонного селища Вилок, де, найімовірніше, водій разом з пасажирами мали намір перетнути кордон з прихованим товаром.

Зі слів очевидців, ДТП за кермом автомобіля Chrysler-Dodge перебував виноградівець, який тривалий час переховувався в Італії після іншого резонансного ДТП. Тоді у Текові внаслідок наїзду авто загинули хлопець і дівчина, що просто сиділи на лавці обабіч дороги.

Як вдалося з'ясувати сайту Закарпаття онлайн з власних джерел у Виноградові, за кермом автомобіля, що призвів до ДТП, перебував місцевий кримінальний елемент на кличку "Пятий", який, насправді, зовсім не переховувався у Виноградові після попереднього резонансного ДТП, а вже близько року перебував у місті, бо "кришувався" місцевими правоохоронцями.

За інформацією нашого видання, в лікарні було встановлено рівень вмісту алкоглю в крові, який сягав 1.6 проміле і, ймовірно, наркотичне сп'яніння. Питання тільки в тому, чи будуть вони відображені в протоколі.

Для вивчення обставин ДТП з Ужгорода приїхали слідчі Управління МВС України в Закарпатській області.

01 серпня 2015р.

Теги: Пятий, ДТП, Chrysler-Dodge

Коментарі

Діанка 2015-08-03 / 20:44:38
велике співчуття Вам..тримайтеся(((

Сім'я 19річного Тібіка 2015-08-03 / 20:15:23
Бажаємо суді який випустив убійця за хабарит у 2007р.. щоб його діти,онуки,брат,жінка і всі дорогі йому люди теж так лежали на дорозі як наш золотий Тібіке..

Автор2 2015-08-03 / 19:23:32
чого ніко не бачив як замінили колеса в Пятого?

Автор 2015-08-02 / 07:35:18
Люди, вивчіть відео з камери спостереження!!! Реально, без фізичної експертизи видно, що "П'ятий" знаходився в стані, який не можна назвати здоровим!!! І не треба говорити казочки!!! А всі сигаретоші, робіть висновки і змінюйте спосіб заробітку!!! Ви думаєте "зловили Бога за паузу" маючи криваві кошти і купляючи все, та всіх?!!! Йдіть спробуйте трохи попрацювати на полі, чи будівництві!!! Зажралися, будуючи свої статки на чужому горі!!! За ваші дії, якщо не вам-дітям вашим, доведеться нести прокляття, аж до 7-го покоління... Їздите на "Дутяках", музика, окуляри, мобіла.., а в цей час дехто, друзів збирає по частинах, які розкидало від вибуху в Ато!!! Знаю що пишу, довелося мені стояти на могилі товаришів, які віддали життя, щоб ви спокійно могли робити свої "брудні пересічки"!!! Не має вам виправдання, поки не розкаєтеся за всі понівечені долі, втрачені життя, внаслідок "толкання" вами "цігеретликів" і т.д. Скільки проклять направлено було людьми в сторону "Пятого" та його братана за борги, які вони винні простим людям ошукавши їх... Кожен, хто не змінить своє відношення до "брудного бізнесу", підлягає під прокляття... Думаєте це ДТП, саме на відрізку шляху, де влаштована камера відеоспостереження, збіг обставин??? НЕ ДУМАЮ!!!

віка 2015-08-02 / 01:15:07
велике співчуття батькам тримайтеся:-(

Андрюха 2015-08-01 / 22:42:15
Шо ви нараз мозги ...те.Понятно,ож есе страшна вещ,особливо для семьи загиблого.Недумаву Пятий ся радуе.Есе якоесь прокляття...

шоні 2015-08-01 / 22:37:25
За такоє без суда розстріляти, бо як дойде до суда та паскуда порішає та дале буде людей давити.

Паша 2015-08-01 / 22:30:10
Віддати урода батькам тих дітей яких він убив хай над ним суд Лінча зроблять,а тих хто його захишає -кришує також пустити через народний суд!

Мешканець 2015-08-01 / 19:52:46
Вiн цiлий день у Фурика сидiв з пивом!I гнати по зустрiчнiй п'яним-це "з кожним може статися"?!

патріот 2015-08-01 / 17:56:39
Класика жанру: коли беруть на хабарі, то зразу кричать "Підстава!", а якщо "п'яне" ДТП - "Не гнівіть Бога, таке з кожним може статися..."

блюк 2015-08-01 / 17:26:19
Не гнівіть Бога - таке з кожним може статися, він не був пяний - то менти постарались, і не має тут на фотках його брата.

гість 2015-08-01 / 14:43:30
Посадити таких уродів треба на довічне, а не ще кришувати. А ті шо кришують та руки відрубувати аби взятки не брали!

іван 2015-08-01 / 11:53:39
не так би ти воняв гоша аби ти там був чи твоя родина .. розкажи ото чувакові у якого та падла понесла на тот світ дітей

гоша. 2015-08-01 / 11:33:12
не воняйте таке з кожним може статися.

іван 2015-08-01 / 11:07:59
ко слідуючий панове цігереташі-ублюдки як ви вже зае ли народ та ваші чадо мажорики

Бьодзень 2015-08-01 / 10:29:50
Там бачу і його брат контрабандіста чмо на 2-3 фотці і червеній майці, тоже кусок гімна, най у АТО гребуть козли

мешканка матієва 2015-08-01 / 10:23:56
посадити до вічно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! то не людина а немає слів про нього

WithoutName 2015-08-01 / 10:15:19
Як можна сісти в машину коли водій в ТАКОМУ стані?

Noname 2015-08-01 / 09:49:34
Посадити його в машини які випробовують на краш тест на місце манікенаю І розігнати машину хоч до 200 км щоб відчув всю силу удару.

Клубніка 2015-08-01 / 09:44:22
Чому завжди так несправедливо помирають невинні люди(((

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет