Під виглядом землі для учасників АТО в Ужгороді планують вилучити під багатоповерхівку чергову зелену зону

Про чергову спробу під час сесії міськради у п'ятницю вкрасти в ужгородців громадський прострі у вигляді зеленої зони, та ще й під прикриттям "для виділення діляноку часникам АТО" попереджають користувачі соціальних мереж.

Під виглядом землі для учасників АТО в Ужгороді планують вилучити під багатоповерхівку чергову зелену зону

Так, на завтра, 31 липня, до розгляду на сесії пропонується проект рішення про надання земельних ділянок учасникам АТО. Зокрема, пп.1.3 і 1.4 цього рішення, під виглядом надання ділянок АТОшникам, заплановано відібрати від громади міста чергову зелену зону – поряд з будинками просп. Свободи, 53 та вул. Ф. Тіхого, 15. Аби відтак, стверджують обізнані, звести тут багатоповерхівку.

"Реальним власником і забудовником скверу є депутат міськради від округу № 27 Михайло Данч – власник магазину-наливайки «Ювілейний», екс-регіонал, права рука секретаря міськради Богдана Андріїва. До березня 2014 р. депутат Данч був секретарем земельної комісії міськради, за цей час в ужгородців шляхом маніпуляцій було вкрадено близько сотні скверів, зелених зон та прибудинкових територій. Невже ми й далі миритимемось з цим свавіллям?", - запрошують на сесію мешканців прилеглих будинків та небайдужих городян заради відстоювання свого права на громадський простір.

30 липня 2015р.

Теги: зелена зона, багатоповерхвка, учасники АТО, земельні ділянки

НОВИНИ: Соціо

18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
12:14
/ 1
На Закарпатті викрили понад 270 організаторів схем втеч за кордон Фото новина
11:15
На Іршавщині дві жінки обікрали місцеву під час «ворожіння»
10:15
/ 2
У Хусті відбувся фінальний етап TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 Фото новина
09:05
/ 18
Керівник Великоберезнянської лікарні втік за кордон, залишивши заклад без керівництва та фінансування Фото новина
16:50
/ 3
Закарпатець Андрій Ткачук став чемпіоном світу з ультрамарафону у Франції Фото новина
14:56
У румунських Карпатах врятували трьох українців, які заблукали під час походу Фото новина
13:03
/ 2
На Закарпатті взяли під варту двох неповнолітніх, підозрюваних у подвійному вбивстві літнього подружжя Фото новина
10:50
На Закарпатті викрили схему зняття військовозобов’язаних із реєстру «Оберіг» Фото новина
09:03
У Мукачеві прийняли дві родини переселенців із Дніпропетровської області Фото новина
18:23
Мукачівський хор хлопчиків та юнаків провів благодійні концерти в Австрії Фото новина
» Всі новини