На запит військкомату всі структурні підрозділи та управління Закарпатської ОДА надали списки осіб, які можуть підлягати мобілізації.
З завтрашнього дня піде процес вручення повісток чиновникам цієї влдної структури.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, раніше проведена військкоматом акція по врученню повісток чиновникам і депутатам Ужгородської міської ради по суті провалилася - чимало осіб, що підлягають мобілізації, просто відмовилися проходити медичний огляд, але покарані за це, відповідно до закону, не були.
йовбаку 2015-07-30 / 11:54:02
На фото повістки депутатам Ужгородської міськради, які вручалися раніше. Про це пишеться в сттті
Службовцю 2015-07-30 / 11:33:51
Хто Вам таку єресь розказав?
Службовець 2015-07-30 / 10:18:05
Державні службовці не підпадають під мобілізацію.Це очередна страшилка від воєнкома. Мобілізують тільки обслуговуючий персонал.Двірників,сторожів,різних одуванчиків
Унгварський 2015-07-30 / 08:12:50
А де повістка волошина?
йовбак 2015-07-30 / 08:03:34
повестки вже просрочені який зараз місяць а який на повестках)))))))
Автор 2015-07-30 / 07:44:04
Не тільки обл адм.а і районим адм. І продажній корупційній шахрайській прокуратурі з ментам і судами
просто 2015-07-30 / 01:31:24
таким чином Москаль намагається позбутися в ОДА тих, хто не хоче писати заяви на звільнення.
До п. Крука 2015-07-30 / 01:18:04
"Реформи в Україні відміняються з поважних причин!" - а яке відношення має ОДА чи РДА до реформ? ОДА і РДА як раз проти реформ, їм реформа не портрібна.
З пов.
Степан Крук 2015-07-30 / 00:57:22
ерговий дебілізм промаскальського Москаля та недолугого обласного військового комісара! Такими обдуманими діями за два тиждні можно вщент зруйнувати виконавчу структуру влади. В такому випадку потрібно остерігатися не агресії Путіна, а власних деструктивних рішень. Навіть Сталін під час війни не мобілізовував керівників державних органів управління, деректорів заводів у військо. Вони мали так звану бронь. Це гидкий популізм сучасних піарщиків від влади. Зрозуміла позиція простого люду: всіх чиновників, суддів, прокурорів - в АТО! Давайте закриємо всі ОДА, державні районні адміністрації і повісимо на дверях таблички " ОДА закрите, всі пішли на фронт! Реформи в Україні відміняються з поважних причин!"
ФАТЬОВ 2015-07-29 / 23:52:45
ХОЧУ ПОБЗЕРАТИ ЯК БУДУТЬ ЗАБИРАТИ СЛУЖИТИ ДАРМОЇДІВ НАЧАЛНИКУ І ЇХ ЗАМУВ. ЗАБЕРУТЬ ПРОСТИХ ТРУДЯГ-СПЕЦІАЛІСТІВ, У ЯКИХ ЗАРПЛАТА ЛЕДВЕ 2000 І НЕ УДКУПЛЯТЬСЯ. :-) ДЕШЕВИЙ ПІАР МАЦКАЛЯ.
жур-т 2015-07-29 / 23:17:30
Це питання до військкомату. Але Москаль буде мати шанс перевірити дисципліну
Генек 2015-07-29 / 22:42:16
і нашо було всіх попереджати? завтра в ОДА самі жони будуть...
пенсіонер 2015-07-29 / 22:40:29
І ДЕПУТАТАМ ТАКОЖ ТРЕБА ВРУЧАТИ ПОВІСТКИ, ОСОБЕННО МУКАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ!
ваня 2015-07-29 / 22:23:07
это хорошо что им вручат повестки, а вот пойдут ли они в АТО.у всех сразу появятся какие-то болезни несовместимые с прохождением службы
Патріот 2015-07-29 / 22:17:49
З поінформованих джерел стало відомо що всім претендентам на відбір до роботи в поліції також спочатку вручать повістки, а після проведуть конкурс. Так буде справедливо, всі нероби рвуться на халяву, а хто буду Україну захищати. Ті що пройдуть відбір, ті в поліцію,- інші в АТО.