На Хустщині ректор навчального закладу вимагав гроші за навчання та складання заліків від студентів, які навіть не поступили

Судитимуть закарпатського ректора, який взяв з десяти абітурієнтів понад 50 тис. грн за навчання та складання заліків, тоді як вони навіть не були зараховані до навчального закладу.

На Хустщині ректор навчального закладу вимагав гроші за навчання та складання заліків від студентів, які навіть не поступили

Хустською міжрайонною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт, щодо керівника одного з навчальних закладів, який обвинувачується у шахрайстві, зловживанні владою або службовим становищем та службовому підробленні (ч.1, ч.2 ст.190, ч.1 ст.364-1 та ч.1 ст.366 КК України).

За інформацією Хустського міжрайонного прокурора Сергія Зовдуна, досудовим розслідування встановлено, що ректор навчального закладу, будучи головою відбіркової комісії, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та використовуючи всупереч інтересів навчального закладу свої повноваження, шляхом обману та зловживаючи довірою, надав декільком абітурієнтам неправдиві відомості про зарахування їх до навчального закладу, без наявності необхідної кількості балів, для зарахування у вказаний навчальний заклад.

Проте, керівник вузу повідомив молодь про їх зарахування на І курс даного навчального закладу та подальше переведення їх на другий курс, склавши та видавши абітурієнтам завідомо неправдиві офіційні документи - залікові книжки.

Таким чином, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою одержання неправомірної вигоди, створивши видимість навчання десяти студентів на І курсі навчального закладу, ректор примусив молодь сплатити йому грошові кошти за навчання на загальну суму 53 400 грн, хоча насправді ці особи не були навіть зараховані до навчального закладу як студенти.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

29 липня 2015р.

Теги: студенти, ректор, залік, навчання

Коментарі

таня 30.07.2015 / 23:53:26
ой чи на чоло....ті придурки стають потім керівниками найвищих рангів. навіть блюками і яниками

Громадянин України 30.07.2015 / 10:11:21
і фамілії тих студентів...Які навіть не ходили на пари,лиш платили гроші..Якби не було таких придурків, які хочуть собі диплом на чоло приліпити, не було би таких горе-ректорів...

таня 30.07.2015 / 06:47:12
фамілія ректора?

НОВИНИ: Кримінал

18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 7
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
16:13
/ 1
На Хустщині затримали чоловіка, який жорстоко побив гостя лопатою Фото новина
13:57
Інспектори Мукачівської поліції затримали водія з результатом 3,61‰ алкоголю в крові Фото новина
10:09
На Берегівщині конфлікт за майно завершився замахом на вбивство
08:53
На кордоні затримали угорця, що в заблукав в Україну колією Фото новина
08:26
У Чехії після понад двох тижнів пошуків виявили тіло 22-річної закарпатки Андріяни Офрім
18:08
На Рахівщині юнак розбив двері крамниці каменем і викрав сигарети Фото новина
16:51
Суд на 6 років ув'язнив закарпатця за смертельну "п'яну" аварію в Драгові на Хустщині Фото новина
18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:51
Поблизу кордону зі Словаччиною затримали трьох "ухилянтів" з Вінниччини Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 19
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
» Всі новини