Ігноруючи суд, виконком Ужгорода вирішив знову провести конкурс "по ліквідації ЖРЕРів" (ДОКУМЕНТИ)

Реагуючи на кричущі дії з боку посадових осіб Ужгородської міської ради, що всупереч рішенням суду діють на власний розсуд, Громадська рада звернулася із відповідною скаргою до прокуратури Закарпатської області.

Ігноруючи суд, виконком Ужгорода вирішив знову провести конкурс "по ліквідації ЖРЕРів" (ДОКУМЕНТИ)

На нинішнє засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради був підготовлений та винесений на голосування проект рішення про оголошення повторного конкурсу по обслуговуванню житлового фонду обласного центру. Питання було винесене на розгляд всупереч ухвалі Ужгородського міськрайонного суду щодо зупинки дії аналогічних рішень виконкому із проведення таких самих конкурсів.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, ухвалу про призупинення дії рішень виконкому від 18 лютого 2015 року №65 "Про зміни до рішення виконкому від 18.01.2012 року №11"та №109 від 25.03. 2015 року "Про конкурс на обслуговуванню житлового фонду" забезпечення позову до вирішення справи по суті виніс суддя Андрій Ференц 27 квітня. 

Тоді йшлося про те, що виконання ухвали здійснюється негайно, а оскарження ухвали не зупиняє її виконання.

Крім того, ще однією ухвалою, вже цього місяці, 24 липня, Ужгородський міськрайонний суд в особі судді Оксани Монич зупинив дію рішення виконкому від 22 липня "Про проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг" до вирішення справи по суті. При цьому, суд заборонив виконкому та Департаменту міського гсоподарства вчиняти будь-які дії по виконання рішення "Про проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг" до вирішення справи по суті.

Втім, не зважаючи на думку суду, виконком сьогодні постановив провести черговий етап конкурсу на обслуговування житлового фонду Ужгорода. Позитивне голосування було забезпечене попри протести з боку громадських активістів, яку на засіданні озвучив голова Громадської ради при міськраді Олександр Пересоляк.

Який також попередив і про те, що вже сьогодні зранку, зважаючи на протиправні дії виконкому із ігноруванням рішень суду, ним було подано відповідну скаргу у прокуратуру Закарпатської області.  

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнліквідацію ЖРЕРів заради проштовхування власних інтересів в Ужгороді влаштували перший заступник міського голови Іван Волошин за участі деяких депутатів, які, водночас, є керівниками комунальних підприємств і, паралельно, створили власні структури, які й мали виграти конкурс.
 
 
 
29 липня 2015р.

Теги: конкурс, ЖРЕРи, суд, обслуговування

Коментарі

споживач 29.07.2015 / 13:38:53
знову без споживачів, знову без мешканців, бєспрєдєл по-ужгородськи від віиконкому продовжується

цирк на дроті 29.07.2015 / 12:44:05
І правильно якщо ліквідують жЕКи бо так як прибирають цигани Ужгород ніне не приберають. Місто брудне не прибране, ганьба йти по вулиці , ганьба запросити туристів в місто. Цигани приберають вулиці " біг пес через овес" Хоче підніме папірець чи пакет, хоче ні.

НОВИНИ: Соціо

12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 1
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 13
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
/ 1
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
» Всі новини