Через коротке замикання електромережі на Ужгородщині пожежа у вантажному "Мерседесі" завдала 120 тис грн збитків (РОЗШИРЕНО) (ФОТО)

Ввечері 28 липня у с. Барвінок Ужгородського району загорівся вантажний автомобіль марки «Daimler-Benz» 1997 року випуску. Водій транспортного засобу зупинився біля автозаправної станції, коли машина спалахнула.

Через коротке замикання електромережі на Ужгородщині пожежа у вантажному "Мерседесі" завдала 120 тис грн збитків (РОЗШИРЕНО) (ФОТО)

Оператор АЗС о 18:40 повідомив про пожежу до оперативно-рятувальної служби. Тим часом шофер, використавши три вогнегасники (один власний і два – з АЗС), намагався самостійно приборкати полум’я.

На місце події оперативно прибули бійці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. За лічені хвилини вогнеборцям вдалося загасити палаючу машину. Вже о 18:55 пожежу локалізували й о 19:05 – повністю ліквідували. Полум’я встигло пошкодити моторний відсік, завдавши збитків на 120 тисяч гривень. Імовірною причиною виникнення пожежі є коротке замикання електропроводки в автомобілі.

У ДСНС України в Закарпатській області

29 липня 2015р.

Теги: Мерседес, вантажівка, пожежа, збитки

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:03
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
00:07
У Нижній Апші на Тячівщині у гаражі згорів ВАЗ 2109, а поруч обгорів Ford Mondeo Фото новина
17:23
Уночі між Перечином і Кам'яницею мотоцикліст із пасажиркою травмувалися, зіткнувшись з оленем Фото новина
12:56
У Чорній Тисі на Рахівщині зранку неділі згорів Jeep
11:57
У суботу закарпатські рятувальники тричі вирушали в гори на допомогу травмованим
11:47
В Ужгороді в каналі виявили потопельника
22:20
У горах на Прикарпатті розшукали туристок з Ужгорода з песиком Фото новина
13:54
У Мукачеві патрульним довелося допомагати дівчині, яка різала вени на руці Фото новина
11:21
Молодий чоловік з Новоселиці на Тячівщині потрапив до реанімації з опіками половини тіла
11:15
У Бороняві Хустської громади в штучному ставку виявили тіло 83-річного чоловіка
11:04
У Хусті горіло Peugeot, а в Мукачеві – Volkswagen Фото новина
11:30
У Берегові врятували від вогню будинок, де горіло в одній кімнаті Фото новина
15:26
У Руській Мокрій на Тячівщині 16-річний мотоцикліст в'їхав у місток на узбіччі, його пасажир-одноліток загинув Фото новина
13:07
У Лінцях на Ужгородщині через пожежу в надвірній споруді загорівся будинок Фото новина
11:31
У Сюрте на Ужгородщині горів будинок Фото новина
15:30
У Середньому Водяному на Тячівщині вигорів дерев'яний поверх 2-поверхового будинку Фото новина
15:23
У Холмці на Ужгородщині, поки жінка поралася в городі, загорівся будинок Фото новина
11:24
У Бедевлі на Тячівщині горів лакофарбувальний цех підприємства Фото новина
11:21
/ 2
У понеділок у Великому Березному горіла Audi, а у Білій Церкві на Тячівщині – Volvo
16:27
За добу на Закарпатті гірські рятувальники тричі поспішали на допомогу Фото новина
13:58
У Драчині Свалявської громади п'яний водій Volkswagen-а врізався в Nissan на узбіччі, постраждали пасажири Фото новина
13:30
У Мукачеві до реанімації обласної дитячої лікарні з важкими опіками потрапила 5-річна дитина
13:13
На Драгобраті при спуску п'яний 20-річний житель Ясіні перекинув свій мотоцикл разом з 19-річним пасажиром Фото новина
13:05
У Велятині на Хустщині у Тисі виявили тіло людини
» Всі новини