В Ужгороді святкуватимуть День Відродження парку "Підзамковий"

У ці вихідні, 1-2 серпня, в Ужгороді започаткують святкування Дня відродження найстарішого парку міста «Підзамковий».

В Ужгороді святкуватимуть День Відродження парку "Підзамковий"

Оновлений парк, із атракціонами, веселою музикою, конкурсно-ігровою програмою, веселими стартами для всієї сім’ї чекає гостей і в суботу, і в неділю з 14 години. Традиційно: смачні частування – бограч, шашлик, прохолодні напої, морозиво, солодощі.

Урочисте відкриття свята – 1 серпня о 15.00.

У суботу в оновленому амфітеатрі вистава лялькарів «Як їжак та дітвора рятували гусенят».

Далі – великий концерт: виступлять театр танцю ужгородського центру творчого дозвілля «Диво», ансамбль «Перлинка», блок ромських танців представить зразковий ансамбль танцю «Романе кгелібе». Чимало сюрпризів готують юні вокалісти, серед них -- Владислав Товтин, Ольга Цой.

Ближче до вечора з окремою програмою – дитячий ромський ансамбль «Лаутарі» під керівництвом відомого за численними фестами Віллі Паппа-молодшого.

Неділя буде більше насичена спортивними змаганнями і показовими виступами, свої вміння, вправність представлять гирьовики, пауерліфтери, майстри різних видів карате, айкідо, армреслінгу та інших видів.

У неділю також запрошують усіх бажаючих показати свої виконавські, мистецькі таланти – у вокалі, хореографії, читанні віршів, гуморесок тощо зі сцени оновленого амфітеатрує. Хто пам’ятає парк, яким він був раніше – запрошують поділитися спогадами. Особливий приз – за кращу поезію – вірш, оду на честь «іменинника» - парку «Підзамковий».

Готують і чимало сюрпризів, наприклад, очікується, що із «хащі» повернеться улюбленець багатьох ужгородців, який колись охороняв у парку звіринець – майже столітній ведмідь.

Нагадаємо, парк «Підзамковий» за різними історичними джерелами веде свою історію щонайменше з середини 16-го століття. Величезні платани та липи, які ростуть тут, мають уже по кілька сотень років і пам’ятають часи, коли парк був територією для полювань володарів Ужгородського замку. З 1858 року в парку облаштували спортивний майданчик гімназисти, у 1872 – збудували першу залізничну зупинку. Готель із рестораном, танцювальний майданчик постали біля рубежу 20 століття, але вони згоріли в 1902 році. Згодом збудували нові, а також – тенісні коти, футбольне поле, місто облаштувало квіткову оранжерею і будинок для двох садівників. В усі роки парк мав різні назви, але був одним із улюблених місць відпочинку ужгородців.

28 липня 2015р.

Теги: парк Підзамковий

НОВИНИ: Соціо

16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 1
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 2
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 3
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
» Всі новини