В Ужгороді чоловік на роботі втратив руку, відкрито кримінальне провадження

Ужгородські правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення вимог законодавства про охорону праці.

В Ужгороді чоловік на роботі втратив руку, відкрито кримінальне провадження

По телефону «102» до Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового лікаря Ужгородської міської клінічної лікарні про те, що до них для надання медичної допомоги доставлено 35-річного чоловіка з травматичною ампутацією правої верхньої кінцівки.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. З’ясувалося, що чоловік отримав травму за місцем своєї роботи, коли здійснював обробку деревини на верстаті. Причиною стала необережність та недотримання заходів безпеки при виконання своїх обовязків.

- Зараз працівниками міліції перевіряються вказані обставини та дії посадових осіб, які відповідають за заходи безпеки на підприємстві, проводять інструктаж для працівників з виконання ними даного виду робіт. Після проведеної ретельної перевірки та всіх необхідних слідчих дій, буде дана оцінка кожному, хто має відношення до організації безпечного виконання працівниками підприємства своїх обов’язків, - наголосив перший заступник начальника Ужгородського МВ УМВС майор міліції Олександр Боднарчук.

Слідчим відділом Ужгородського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.271 Кримінального кодексу України (Порушення вимог законодавства про охорону праці). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

28 липня 2015р.

Теги: ампутація,

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:57
На Закарпатті майже три доби розшукували двох зниклих підлітків Фото новина
14:19
На Берегівщині сталася пожежа в житловому будинку Фото новина
16:45
Сусіди врятували 72-річну жінку під час пожежі на Мукачівщині Фото новина
12:14
В Ужгороді неповнолітній мотоцикліст опинився у лікарні після зіткнення з мікроавтобусом Фото новина
18:12
У Косівській Поляні на Рахівщині під час пожежі загинули свійські тварини Фото новина
16:28
На Хустщині рятувальники ліквідували масштабну пожежу в оселі Фото новина
15:39
Поліція з’ясовує обставини ДТП за участі підлітків на Хустщині Фото новина
12:58
На Берегівщині 65-річний чоловік ледь не загинув через паління в ліжку
11:23
У Великому Бичкові на пожежі загинув 70-річний чоловік
09:49
Залізнична аварія біля Коростеня ускладнила рух поїздів із Закарпаття
10:51
Озброєний чоловік відкрив стрілянину в Мукачеві Фото новина
14:00
/ 1
У Порошкові медики «швидкої» прийняли пологи просто в будинку Фото новина
12:44
Пожежа на дачі в Ужгороді забрала життя чоловіка Фото новина
14:51
На Тячівщині пожежа знищила покрівлю, сіно та трактор на площі близько 140 кв. м Фото новина
14:57
В Ужгороді під час руху загорівся Mercedes-Benz GLS Фото новина
13:36
/ 1
На Рахівщині медики прийняли пологи в кареті швидкої допомоги Фото новина
15:40
У Сіднеї під час теракту на святкуванні Хануки загинув ужгородець Тібор Віцен Фото новина
14:37
Стало відомо ім’я 15-річної дівчини, яка загинула вчора у ДТП на Хустщині Фото новина
13:31
У Великій Доброні вночі горів житловий будинок Фото новина
12:26
/ 24
Закарпатська волонтерка Власта Рейпеші заявила про погрози та переслідування з боку керівництва обласного ТЦК
11:20
В селі Загаття під час пожежі травмувався підліток
10:15
На Хустщині легковик із підлітками врізався у вантажівку Фото новина
10:01
У Порошкові рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку
18:02
У селі Бедевля на Тячівщині в ДТП загинув 68-річний чоловік Фото новина
10:19
18-річного хлопця затиснуло між колесами навантажувача в Ужгороді Фото новина
» Всі новини