На Закарпатті затримали вихідців із Сомалі та чоловіка, ймовірно причетного до організованого злочинного угрупування

На виконання доручень Президента України на державному кордоні на сьогодні проводяться спеціальні операції із залученням силових відомств не тільки нашої держави, а і суміжних країн. Одна з них «Кордон 2015», основна мета якої – це боротьба з нелегальною міграцією.

На Закарпатті затримали вихідців із Сомалі та чоловіка, ймовірно причетного до організованого злочинного угрупування

Так, під час моніторингу державного кордону на ділянці відділу «Великий Березний» Чопського загону прикордонники поблизу загороджувального паркану виявили громадянина України, який помітивши правоохоронці намагався втекти. Однак у результаті злагоджених дій наряду втікача вдалося затримати. У ході перевірки документів було встановлено, що затримана особа неодноразово притягувався до відповідальності за організацію переправлення нелегальних мігрантів. Тому відразу було прийнято рішення посилити заходи контролю та розпочати пошук на ділянці відповідальності щодо можливого виявлення осіб, яких затриманий міг супроводжувати до Словаччини.

Згодом, за 400 метрів до лінії державного кордону прикордонники виявили 5 чоловіків африканської зовнішності без документів. За їх словами – усі вони вихідці з Сомалі.

Наразі нелегальних мігрантів доставлено до прикордонного підрозділу. Подальшу їх долю визначатиме суд. А по факту діяльності громадянина України розпочато кримінальне провадження та триває робота з виявлення решти організаторів та посібників, які причетні до каналу незаконної міграції.

 

27 липня 2015р.

Теги: Сомалі, вихідці, затримання

НОВИНИ: Кримінал

10:13
/ 5
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
» Всі новини