В Ужгороді розмірковують над встановленням вартості за проїзд у "маршрутках" у розмірі 4 грн

Сьогодні у малій залі міськвиконкому проводилося робоче засідання міської міжвідомчої комісії з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та міському пасажирському транспорті.

В Ужгороді розмірковують над встановленням вартості за проїзд у "маршрутках" у розмірі 4 грн

На комісії були присутні перевізники, начальники профільних відділів міськвиконкому та громадські активісти. Головне питанням – майбутня ціна за перевезення пасажирів в міському  транспорті.

Як зазначив заступник міського голови Володимир Фленько – головна задача сьогоднішнього зібрання вислухати комісію, визначитися та  рекомендувати узгоджену суму грошей за перевезення одного пасажира у маршрутному таксі для розгляду на засіданні виконкому.

Під час діалогу думки присутніх розділилися. Начальник транспортного відділу Петро Бобик запропонував суму за перевезення одного пасажира  4 грн. Він наголосив, що альтернативи сьогоднішнім перевізникам наразі немає. Найпростіший автобус "Рута" коштує від 550 тис. грн., плюс утримання та ремонт транспорту, потрібно розуміти, яка велика сума необхідна для того, щоб здійснювати перевезення пасажирів, - пояснив Петро Бобик. 

Начальник управління праці та соціального захисту населення Андріана Сушко та начальник відділу з питань тарифів Людмила Катинська зійшлися в думці, що згідно розрахунків рентабельність тарифу є на межі 3,50 грн. Також необхідно враховувати, що в місті є  верстви населення, котрим ціна 4 грн. буде зависока, тому відразу встановлювати таку високу планку не можна, відзначила Людмила Катинська.

Громадський активіст Микола Пастухов, котрий також є членом цієї комісії зауважив, що на даний момент є багато скарг мешканців міста на комфорт, а точніше його відсутність під час поїздок у маршрутному таксі. Вислухавши членів комісії, голова комісії поставив на голосування дві пропозиції. Перша – рекомендувати за проїзд однієї людини в маршрутному таксі 3,5 грн., за неї проголосували 3 члени комісії. Друга пропозиція – 4 грн., за неї проголосувало 7 членів комісії, включно із громадським активістом. Відповідно, за результатами голосування комісія буде рекомендувати затвердити на виконкомі суму 4 грн. за перевезення одного пасажира в міському маршрутному транспорті, повідомили у прес-службі Ужгородської міської ради.

 
23 липня 2015р.

Теги: Ужгород, маршрутки, вартість

Коментарі

Пасажир-платник податків 24.07.2015 / 15:56:24
Де наші закарпатські люстратори?? Начальник транспортного відділу міськвиконкому Бобик ініціює (!!!???) піднняття вартості проїзду в автобусах, що належать його начальникам. Він же зарплату отримує з наших податків, а тепер нагло хоче залізти ще в нашу кишеню! Чи є у цих горе-держслужбовців християнська мораль? Чи вони - ЯНИЧАРИ? Пусти пса за стіл... Наші депутати, поставте на місце наглих начальників "Бобиків"!!! Якщо ви цього не робитимете зараз, то хто з нас завтра знову голосуватиме за вас? Нехай по місту Ужгород перевозять пасажирів тільки ті перевізники, вартість перевезення у яких складає 3грн!

знаючий 23.07.2015 / 23:36:48
Пастухов же ж друг Андріїва, тут немає ніяких ілюзій і питань, а Щадей же ж двері в ОДА під час революції вибивав, ліз зі шкіри, щоб добратись до корита, а як добрався, то таких тупий воловецький покидьок, що втримати нічого не зміг, бо нічого кірм мзди після сесії його не турбувало. Обираймо і далі таких горе-революціонерів

Так от 23.07.2015 / 20:22:06
Те, що ужгородці до сих пір їздять за 3 грн результат ефективних дій активіста Грегора, який через суд пов'язав руки виконкому. Всі інши горе-активісти тільки вміють на камери піаритися. Ось і цей панок Пастухов голосує за 4 грн. А революціонер Щадей отримавши вагоме "дякую" першим в Україні підняв ужгородцям тариф до 3 грн. До речі, зараз це мауглі з Скотарського днями сидить в приймальні Москаля, випрошуючи якусь посаду. Покидьок.

стоп 23.07.2015 / 20:05:09
Буде гарна піар кампанія в Андріїва і Погорелова, але також згадають і парочку Щадей-Волошин, які так яро взялись за маршрутки, а потім Щадей швиденько не просто так підписав ціну в 3 грн. як став в.о. мера, що тут скажеш ПАТРІОТ УЖГОРОДА!!!

НОВИНИ: Соціо

09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 4
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 7
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
» Всі новини