Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Дії представників закарпатського «Правого сектору» під час подій у Мукачеві 11 липня кваліфікуються, як бандитизм. Підозрюваними є 13 чоловік віком від 18 до 39 років, 12-ро з котрих закарпатці, а один – мешканець м.Слов’янськ Донецької області. Більшість із них досі ховаються в лісах Закарпаття.

Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Як заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, до збройного конфлікту у Мукачеві представники "Правого сектора" на Закарпатті "з метою наживи викрадали й катували людей, вимагали  гроші в підприємців, забирали майно, використовуючи при цьому незаконну вогнепальну зброю, включно з автоматами, кулеметами та гранатометами. Фактично це був рекет, банальне заробляння грошей, і найгірше те, що все робилося під прикриттям патріотичних гасел.

Злочинці називали себе захисниками України, хоча прийшли зі зброєю «заробляти» гроші за півтори тисячі кілометрів від передової, де ніколи не велися бойові дії. У міліції вже є купа заяв від потерпілих, які до цього боялися офіційно звертатися в правоохоронні органи або не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності".  

Відкрито кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального кодексу України  -- бандитизм (організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб, а також участь у такій банді або у вчинюваному нею нападі). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 15 років із конфіскацією майна, йдеться на офійному сайті Геннадія Москаля.

21 липня 2015р.

Теги: бандитизм, Правий сектор, Москаль, утікачі

Коментарі

міша 2015-07-25 / 20:38:04
генадій батькович чого цікаво ви непишите за БЛЮКА ЛАНЯ хто він такий а тільки за правий сектор

конарь 2015-07-22 / 00:27:34
перебачте люде.Я дуже помелився коли говорив що Мацкаль то тема...Оказалося шо то йовбнутий мусор і такого сволоту ПОРОШІНІ зашмарив до нас. Тепер понятно,МАФІЯ порошіні,москаля і БЛЮКА возєдналася а може вони були все разом???

Степан Крук 2015-07-21 / 23:37:25
Не зрозумів! Москаль голова ОДА, чи прес-секретар УМВС і прокуратури! Негоже робити такі заяви "губернатлру".

пацан 2015-07-21 / 23:02:42
А амністувати цих, обманутих власним промосковським керівництвом,хлопців слабо? Амністували ж бандитів з Донбасу, а ці хлопці і міліонної частки зла, схожого на те що твориться на Донбасі, не вчинили. То за що їх карати? За те що вирішили з контрабандою боротися, а Ддія цих хлопців - самозахист.

Лівий сектор 2015-07-21 / 15:04:22
Гена мінус тридцять (цікаво чому так називають Москаля), хочевіжати під себе контрабанду. Хоча треба сказати, що митники, які колись працювали у Львівській, Волинській, Одеській областях заявляють, що по обсягах контрабанди порівняно з ними а також Донбасом, закарпаття це непорочне дитя. А обвинувачувати, кого за що і як будуть судити, Гена мінус тридцять не має права розказувати як і інший будь хто. Буде вирок суду, тоді можна буде коментувати. А так це просто викид відра політичних помиів.

патріот 2015-07-21 / 15:04:21


Холмс-Подебрій, а де факти про "вимагання, тортури, знущання" з боку ПС? Це про мудака Харченка, якого прив"язали до стовпа і він все розказав? Тепер він напише заяву про " вимагання, тортури, знущання"?

**я! А нахрена, тоді, була Революція Гідності?

Якщо ж йдеться про конкретно злочинців Стойку і Гласнера, про яких свого часу не раз писав цей сайт, то чому Москаль, під виконання замовлення, "мочить" весь "Правий сектор"?


Холмс 2015-07-21 / 14:41:36
Шановні давайте від абстрактного і загального до конкретних речей.... По суті відносно фактів злочинної діяльності ПС можете щось заперечити? Особисто знаєте потерпілих від іх і можете стверджувати, що Ви там були і це не було вимагання, тортури, знущання, а просто дружня розмова і пожертва коштів з боку підприємців? Прийде черга і Блюка і решти..... Почали з бандформування ПС, Україна не Гуляй поле, чи Ви хочете, як в Сомалі жити де кожний хто сколотив біля себе кодло озброєних олігофренів вважає себе намісником Бога..... І таких послаників Божих там більше ніж антілоп-гну......
Резюме: вчинив злочин-відповідай і все рівно хто ти чи патріот чи лівій сектор чи правий чи середній.....

Вуйко 2015-07-21 / 13:10:14
Ти що падла Чернівецька тепер хочеш захистити і повісити катування викрадення за Харченка людину Митника сина Януковича Саші Стоматолога що всравшись розказав як бабло збирав на Чопі?????

патріот 2015-07-21 / 12:50:25
Москаль, баба ти базарна. Чмо продажне. А на Блюка коли буде відкрито кримінальне провадження? А на його бойовиків? А нарколабораторія?

Преторіанець 2015-07-21 / 12:18:31
Москаль, ти можеш говорити , що заманеться, розумні люди тобі не повірять, хіба що люмпени. Ти, сам викормиш злочинноі системи, і тому твоі діі і вчинки апріорі не можуть бути правильними

Копча 2015-07-21 / 12:11:26


Гена ти шо довбо***об? Дивний спосіб підняти рейтинг "Народного фронту". При чому тут партія Яценюка? Інсайдерська інформація - побачите за чиєю політичною квотою призначатимуть очільників у районні адміністрацї. Лунтік не даремно з Геною каву пив;)


москаль 2015-07-21 / 12:07:02
А блюк конченый якый усю молодь закарпаття присадыв на первитин вин герой.не было порядку и николы не буде.слава ПС.

Цензор 2015-07-21 / 11:37:15
Пока они бегают на них повесят и убийство Кеннеди и "вышки Бойка" и "рюкзаки Авакова".

НОВИНИ: Кримінал

20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 2
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 2
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 11
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік
22:27
/ 2
"Мукачівського" водія Audi в орієнтуванні, що перебував "під кайфом" і в розшуку як безвісти зниклий, з погонею затримали аж на Ужгородщині
16:50
У Тячеві в "обкуреного" водія BMW, що порушив ПДР, знайшли в автівці згорток із марихуаною
16:26
Вищий антикорупційний суд призначив засідання у справі закарпатського судді Гайдура
13:43
У Виноградові нетверезий водій "Мерседесу" врізався в інше авто, а в Хусті "п'яний" Hyundаi влетів у стовп
12:04
У Мукачеві "на гарячому" затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти квартиру
10:17
У мешканця Хустщини вилучили метамфетамін, канабіс і невідому сипучу речовину
01:49
/ 2
В Ужгороді зіткнулися два авто, одне з яких перекинулося
17:13
Ймовірного стрілка, що підстрелив у Мукачеві помічника екснардепа Ланя "Блюка" – Пашкуляка, взято під варту
16:52
/ 4
У поліції стверджують, що затримали виконавця замаху на вбивство Пашкуляка в Мукачеві. Адвокати кажуть, що в того є алібі
» Всі новини