Ярош просить МВС і СБУ з'ясувати, звідки у Найєма взялося оперативне відео, і особу йовбака Йовбака (ДОКУМЕНТИ)

У Мукачівському інциденті залишилося багато білих плям. Правоохоронці не поспішають розслідувати хід подій і звинувачують бійців «Правого сектора» у всіх гріхах. Про це повідомляє прес-служба «Правого сектору» на своєму сайті.

Ярош просить МВС і СБУ з

«Ми вирішили закрити декілька «прогалин», на які слідство не звертає увагу, зокрема - з приводу відео оперативної зйомки, яке, порушивши таємницю слідства, оприлюднив народний депутат Мустафа Найєм.

Також нас цікавить особа легендарного вже Миколи Йовбака - мисливця-журналіста з карабіном «Форт», дозволу на який, за нашими даними, ніколи не існувало», - йдеться в повідомленні.

Лідер «ПС» Дмитро Ярош зробив депутатські звернення щодо перевірки деяких моментів справи.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнміністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив куратором нової поліції на Закарпатті Мустафу Наєма, через якого заливав в інформпррстір монтоване "оперативне відео"

20 липня 2015р.

Теги: Дмитро Ярош, Мустафа Наєм, Михайло Йовбак

Коментарі

Щирий 2015-08-21 / 15:30:16
Дмитро і холмс , якщо ви з Закарпаття -то скоріш за все живите з контрабанди , тому й паплюжите Правий Сектор , тим самим підтримуючи ПОПу(Петр...Олекс... Пор...).Ваші торгашшеські нутрощі(хапнуть сьогодні)проти життя по закону для всіх

Раз-два провірка мікрофона 2015-08-10 / 01:26:24
Які дурні голосують за БПП і Народний Фронт? Це ж зрадники чистої води, які за кремлівський Опозиційний Блок кращі тільки тим, що відкрито не продають Україну. Та навіть Ляшко і то кращий за цю теперішню нечисть, яка об'єдналася з ригіаналами - вбивцями.

Путіненко 2015-08-10 / 01:22:46
Дмитро, Холмс - хватить прикривати порошенківську продажну владу. Вони ні хріна не роблять в плані подолання корупції і контрабанди. Просто остогидли пики Авакова і жирного Геращенка - злодюг, які за гроші відпускають Клюєва, Ланьо (Лайно) та іншу ригіаналівську нечисть. Юрій Бойко за накрадені гроші на вишках посаджений? Ні, Порошенко і нечисть з половини Народного Фронту співпрацює з колишніми бандюганами. Натомість вони переслідують Правий Сектор, обсирають "Свободу", від якої найбільше людей загинуло в небесній сотні. Завдяки таким як ви, от і маємо чергову владу не з патріотів, а з продажних бізнесменів, політиканів. Порошенка, Геращенка, Авакова, Шокіна - всіх на нари за продажність.

Alex 2015-08-03 / 21:50:11
"... пан Ярош може пояснити звідки він такий розумний раптово з'явився як птах Фенікс в політиці Украіни,..." Це ж елементарно, Холмс! П. Ярош, уродженець міста Кам'янське (тимчасова назва "Дніпродзержинськ"), що на землі запорозьких козаків, відомий керівник організації "Тризуб". Яка, об'єднавшись на Майдані з УНА-УНСО, створили організацію "Правий сектор". Дякуючи саме їй, ми й перемогли на Майдані.

ЗА УКРАЇНУ 2015-08-01 / 01:20:05
Дівіться, вже деякі диванні воїни-"нормальні" шестьорки аналізують і обливають брудом Яроша!Валіть в АТО-гниди продажні.Ярош підтримує народ-це наш закон, а не ваші бандюки і депутати-недотр..Терористів з правого сектора роблять-вони якраз законні формування із правом володіння зброєю, на відміну від мафіозних кланів, ментовських попрошайок та іншої нечисті.Правильно Ярош робить-звідки у Наєма нарізане відео, на кого шакал працює?

Дмитро 2015-07-31 / 09:54:47
Повністю Вас підтримую, пора вже від цих "патріотів" позбавитись. В країні і так дуже багато різних проблем, скоро такими темпами не зможемо нормально харчуватися у пенсіонерів уже з цим проблеми і роботу знайти все важче, а новини транслюють тільки якісь розбірки людей про яких я взагалі рік назад нічого не чув і не знав, повспливало всяке г.. і нормальних людей тероризують. Зявляється закономірне питання: хто терористи?? може ми не з тими почали війну??

Холмс 2015-07-21 / 00:17:08
Пан Ярош згадав про Закон? Це добре! Може тоді пан Ярош згадає про кримінальну відповідальність за незаконне володіння зброєю, за утворення незаконних військових формувань, за бандитизм..... Чи може пан Ярош може пояснити звідки він такий розумний раптово з'явився як птах Фенікс в політиці Украіни, звідки в нього кошти на утримання свого війська, скільки його вояків знаходяться на лінії фронта, а не на другій лінії, чому 19 бригад знаходяться в глибокому тилу. Може пан Ярош зможе пояснити, звідки беруться кошти у цих 19 бригад адже проста калькуляція говорить що утримання 1 бригади в добу мінімум обходитися в 30-50 тис. грн. ( хлопчикам тричі в день поїсти треба, заправити машини)...... І таких питань дуже багато.... До влади теж питання, доки цей балет в толерантність буде тривати? Хто в країні закон і влада ви чи 3 тис. "Патріотів" з глибокого тилу? Як це розуміти що лідер озброєного незаконного формування, виявляється може давати у присутності влади накази не складати зброю? В сильній державі його першого і загубили б в тих горах..... Пропала б людина.... Заблукала десь......

Степан Крук 2015-07-20 / 23:03:31
Цей "молодець" несе пряму відповідальність за дії свох підлеглих в мукачівських подіях.

цирк на дроті 2015-07-20 / 21:56:39
молодець

НОВИНИ: Кримінал

20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 2
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 2
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 11
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік
22:27
/ 2
"Мукачівського" водія Audi в орієнтуванні, що перебував "під кайфом" і в розшуку як безвісти зниклий, з погонею затримали аж на Ужгородщині
16:50
У Тячеві в "обкуреного" водія BMW, що порушив ПДР, знайшли в автівці згорток із марихуаною
16:26
Вищий антикорупційний суд призначив засідання у справі закарпатського судді Гайдура
13:43
У Виноградові нетверезий водій "Мерседесу" врізався в інше авто, а в Хусті "п'яний" Hyundаi влетів у стовп
12:04
У Мукачеві "на гарячому" затримали чоловіка, котрий намагався обікрасти квартиру
10:17
У мешканця Хустщини вилучили метамфетамін, канабіс і невідому сипучу речовину
01:49
/ 2
В Ужгороді зіткнулися два авто, одне з яких перекинулося
17:13
Ймовірного стрілка, що підстрелив у Мукачеві помічника екснардепа Ланя "Блюка" – Пашкуляка, взято під варту
16:52
/ 4
У поліції стверджують, що затримали виконавця замаху на вбивство Пашкуляка в Мукачеві. Адвокати кажуть, що в того є алібі
» Всі новини