Розстріляний з пістолета охоронець тунелю в Карпатах перебуває в лікарні

Надзвичайна подія з нападом на охоронця залізничного тунелю викликала черговий гучний резонанс у регіоні і обростає безліччю версій.

Розстріляний з пістолета охоронець тунелю в Карпатах перебуває в лікарні

Як розповіла керівник прес-служби УМВС на Львівській залізниці Юлія Грабова, потерпілий знаходиться у Львові, в лікарні для залізничників, його життю в даним момент ніщо не загрожує.

За словами Грабової, потерпілий отримав, за попередніми даними, п'ять або шість поранень. Яких-небудь версій про те, що трапилося поки ніхто з залізничників не береться озвучувати, коли охоронцю стане краще, то він почне давати свідчення правоохоронним органам.

"Кожен міст і тунель на залізниці є стратегічним об'єктом, всі вони контролюються воєнізованою охороною. Щоб пройти без перешкод через міст або тунель, потрібно мати дозвіл від керівництва залізниці. Місце, де сталася стрілянина, знаходиться за містом Стрий, і його стратегічна цінність у тому, що і у всіх інших об'єктів - варто зіпсувати пару метрів залізниці, і жоден поїзд не пройде", - пояснила нам Юлія Грабова.

Ще одне неофіційне джерело на залізниці запевнило, що пов'язувати подію з транспортуванням контрабанди - нерозумно і безглуздо.

"Цей міст чи тунель не веде через кордон, і його з будь-якого боку можна обійти пішки", – пояснив наш співрозмовник.

У той же час, говорить начальник УМВС в Львівській області Дмитро Загарія, у міліції є багато версій, але одна з головних - злочинці хотіли заволодіти зброєю охоронця.

"Стрілянина, швидше за все, виникла тому, що нападники хотіли відібрати у охорони автоматичну зброю", – сказав Сегодня.ua Дмитро Загарія.

Нагадаємо, в ніч з п'ятниці на суботу невідомі в балаклавах і камуфляжі розстріляли впритул охоронця залізничного тунелю через Карпати, який веде в напрямку Мукачево.

До міліції Сколівського району надійшло повідомлення від чергової медсестри ЦРЛ Сколе, що до них з тілесними ушкодженнями поступив 52-річний місцевий житель, який охороняв залізничний міст у смт Верхнє Синьовидне. Діагноз - вогнепальне поранення м'яких тканин голови, плеча, передпліччя, травма руки і лівого стегна. Потерпілого одразу відправили до реанімації, - повідомила керівник прес-служби УМВС Львівській області Світлана Добровольська.

Міліція, яка прибула на місце події, встановила, що близько третьої ночі 18 липня невідомі вчинили замах на вбивство охоронця, за попередніми даними, з травматичної зброї. На місці стрілянини було виявлено 6 металевих предметів, схожих на кулі.

Відкрито кримінальну виробництво за ч.2 ст. 15 і п.12. ч.2 ст. 115 ККУ (замах на умисне вбивство. Правоохоронці вивчають всі обставини та версії замаху.

19 липня 2015р.

Теги: тунель

НОВИНИ: Кримінал

18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 1
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
» Всі новини