Головний міліціонер Мукачева Шимоняк "не знає", хто робив оперативну міліцейську відеозйомку

А про "бандитсько-міліцейську дружбу" 7 липня не в курсі, бо святкував день народження

Головний міліціонер Мукачева Шимоняк "не знає", хто робив оперативну міліцейську відеозйомку

Начальник Мукачівського МВ УМВС України в Закарпатській області Віталій Шимоняк, даючи пояснення членам парламентської тимчасової слідчої комісії по Мукачеву, повідомив, що інформацію по подіях 11 липня отримав від керівника мукачівської СБУ. 

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив народний депутат Ігор Мосійчук.

З його слів, міліція оперативної зйомки подій не проводила. "Тоді хто ж проводив цю зйомку?", - риторично запитує І.Мосійчук.

Про конфлікт 7 липня між "Правим сектором" Закарпаття і його підлеглими, які викликали на підтримку бандитів нардепа Михайла Ланя (Блюка), В.Шимоняк не знав, оскільки "у нього був День народження :)".

Нагадаємо, що 12 липня нардеп від БПП і журналіст Мустафа Наєм на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук опублікував монтоване відео оперативної відеозйомки подій біля спортивного комплексу "Антарес". З нього видно, що зйомки велися з двох точок. Міліція підтвердила, що цей сюжет відзнято її співробітниками.

19 липня 2015р.

Теги: Віталій Шимоняк, оперативна відеозйомка,

Коментарі

лісник 20.07.2015 / 17:33:27
Надзвичайно інтелектуальна фізіономія!
Біда, та й годі!

Сокол 20.07.2015 / 15:02:12
народ! Шимоняк не бреше, він просто не знає, а знає лише те що операцію проводив УКР, а знімали специ з УКП. Він керівник району, звідки він може знати простих папараці з УКП

Лісник 20.07.2015 / 13:28:17
Подебрий Олег шо крутився у Мукачеві того дня? Із сумков для камери, це ще продажна людина, і брехлива, коли закарпатські беркути поїхали в Київ на Майдан, то божився що то неправда, руку на Евангеліе клав, докі йому Варцаба рот не закрив, що дійсно хлопці поїхали на Київ.

Закарпатець 19.07.2015 / 16:17:59
Бреше.Мєнти уже забрехались так, що цим лише пісилюють ненависть й неповагу до себе. Брехуни. І Аваков і його мусорня.

патріот 19.07.2015 / 16:01:46
Ніякий це не йовбакооператор, а ОПЕРАТИВНА ЗЙОМКА МІЛІЦІЇ. Що підтверджено самої міліцією.
При чому, знімали з двох машин. Тому, не збивайте з толку. Менти просто не можуть викрутитися, бо це є підтвердженням того, що вони знали про стрелку заздалегідь, але не запобігли кривавому сценарію.

Мукачівський ліс 19.07.2015 / 15:36:58
Як вони всі бояться за свою шкуру

Ураган 19.07.2015 / 15:18:24
Шеф центру не вміє знімати. Він тільки коментує.

Сержант 19.07.2015 / 14:43:16
Подебрій знімав всім все відомо шеф мусоросранського центру громадських звязків він і монтував він і вливав в Ютуб все всі це добре знають

Вася 19.07.2015 / 14:41:40
Може йовбакоператор?

патріот 19.07.2015 / 14:32:28
БРЕШЕ!

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 4
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини