УжНУ підвищився одразу на 11 позицій у консолідованому рейтингу вишів України

Підтверджуючи статус найдинамічнішого вишу України, Ужгородський національний університет за комплексом освітніх та наукових показників одразу на понад 10 позицій підвищив своє положення у Консолідованому рейтингу українських вишів 2015 року.

УжНУ підвищився одразу на 11 позицій у консолідованому рейтингу вишів України

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс".

Так, УжНУ посів 30-31 позицію з-поміж 286-ти вищих навчальних закладів. У попередні роки за Ужгородським національним університетом було понад сорокове місце.

З матеріалами рейтингу можна ознайомитися на провідному освітньому ресурсі України http://osvita.ua.

«Ми із задоволенням сприймаємо факт, що УжНУ підвищився одразу на 11 з половиною позицій у консолідованому рейтингу університетів України, який є сумою трьох авторитетних рейтингів. Результати рейтингу є одним з об’єктивних критеріїв для Міносвіти України у контексті оцінки якості освіти та науки у конкретних університетах. Хочу відзначити, що протягом семи років, відколи оприлюднюється такий рейтинг, УжНУ стабільно посідав місце у п’ятому-шостому десятку. Тож, на наш погляд, цьогорічне досягнення є підтвердженням того, що наш університет динамічно розвивається, ми відкриваємо все більшу кількість нових спеціальностей і запроваджуємо інновації в освітній та науковій сфері. З минулого року наш університет дійсно став міжнародним, адже зараз у ньому навчаються більше 370 студентів з багатьох країн світу. Цього року плануємо набір більше 120 студентів з-за кордону. Саме показники роботи стали підставою для виділення значного обсягу місць державного замовлення для УжНУ. Так, виділений нам цьогоріч міністерством обсяг замовлення є десятим за розміром в Україні. Впевнений, що це лише початок нашого руху вперед. Наступною нашою метою є досягнення високих показників у міжнародних рейтингах. Хочу наголосити, що нові досягнення нашого університету є результатом праці всього колективу УжНУ!», - прокоментував подію ректор університету, доктор медичних наук, професор Володимир Смоланка.

Ужгородський національний університет

18 липня 2015р.

Теги: УжНУ, рейтинг

НОВИНИ: Соціо

18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 11
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 8
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
/ 1
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
» Всі новини