Нарколабораторію нардепа Ланя (Блюка) в селі Ключарки маскували під пельменний цех

Опікувався закладом права рука нардепа.

Нарколабораторію нардепа Ланя (Блюка) в селі Ключарки маскували під пельменний цех

Виявилена та ліквідована нарколабораторія злочинного угруповання, до якого має відношення народний депутат Михайло Ланьо (кримінальна кличка - Блюк), і про яку сьогодні на брифінгу повідомив начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук, діяла в селі Ключарки біля Мукачева.

Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах.

При цьому заклад, виявлений ще у травні, був замаскований під пельменний цех.

Керував нарколабораторією права рука нардепа М.Ланя на кличку Тайсон. Саме ця особа перебуває зараз в розшуку і, за інформацією Закарпаття онлайн, переховується в Угорщині. При чому, в матеріалах прослуховування містяться телефонні переговори нардепа з помічником, які засвідчують беспосередню причетність М.Ланя до нарколабораторії.

З 6-ти інших затриманих підозрюваних у цьому злочині 5 були арештовані, але з невідомих причин відпущені судом під заставу.

За інформацією Закарпаття онлайн, в лабораторії виготовляли особливо небезпечний синтетичний наркотик первентин, який розповсюджували на території Закарпаття.

При цьому, що суттєво, виявили нарколабораторію не міліціонери під керівництвом тодішнього начальника УМВС в Закарпатській області Сергія Шаранича, а київські СБУшники. Однак і в цьому випадку інформація про цю надзвичайну подію протягом майже двох місяців чомусь не оприлюднювалася, а причетні досі уникають покарання.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, Служба безпеки України сьогодні повідомила про наявність кримінальних проваджень проти членів злочинного угруповання, наближених до депутата Верховної Ради Михайла Ланьо (група "Воля народу"), за підозрою в торгівлі наркотиками в Закарпатській області.

"Ще раніше, починаючи із січня, зареєстровано кілька кримінальних проваджень проти наближених до так званого угруповання "Блюка". Ці кримінальні провадження на сьогодні розслідуються за фактом незаконного обороту наркотиків", - сказав начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.

У рамках розслідування конфлікту з бійцями "Правого сектору" у Мукачеві 11 липня правоохоронці провели низку обшуків у членів цього злочинного угрупування.

Вилучено велику кількість зброї.


 

16 липня 2015р.

Теги: нарколабораторія, первентин, Михайло Ланьо, Блюк, пельменна. Ключарки

Коментарі

СЛОВО 2015-07-20 / 01:37:52


Видалено три коментарі, споріднені одним ай-пі. До всього, написані, у порушення правил коментування, капс локом. Адмін


Stas 2015-07-19 / 01:11:29
до чого тут ці кримінальні правосеки, чи пардон - ваші "герої"? ви читати не вмієте?

ось так працює влада і взагалі нормальні люди, коли хочуть не підім'яти злочинність під себе і мати з неї частку, а реально борються з цією злочинністю. справи за Ланьо ведуться СБУ вже як мінімум більше півроку. весь цей час він був у серйозній розробці:

...При цьому, що суттєво, виявили нарколабораторію не міліціонери під керівництвом тодішнього начальника УМВС в Закарпатській області Сергія Шаранича (і не правосече угруповання!), а київські СБУшники.

"Ще раніше, починаючи із січня (!!!), зареєстровано кілька кримінальних проваджень проти наближених до так званого угруповання "Блюка". Ці кримінальні провадження на сьогодні розслідуються за фактом незаконного обороту наркотиків", - сказав начальник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.

----

і правосеки, і Ланьо в один голос співають слідчій комісії ВР, що вони просто дружньо спілкувалися на різні теми, а потім стався прикрий випадковий інцидент.

так собі 2015-07-19 / 00:46:08
А Мартинузия заболи, Хепи-Рум збит, Інфініті тоже...Шаранич тоже обласноє падло його половина підлеглиг являються зачасту тітушками видно і на митингах провокаторами, пробують мирні мітинги зпровоцирувати на побоєщя, Аділови-Ужгород давайте всих вспомнимо. Станово де ви менти там у кожну хату не зайди там много чого мош найти. Орданово там варка така точно як у Мартинузия. А Йовбак тот лошара шо липа у нього тот "Журналюга" чого вин не СиЗО.

Тарас 2015-07-18 / 22:43:44
Тайсона дали в розыск ....а его кореша Ваську Децембера - наркомана со стажем и повара диллера ?

Петрик 2015-07-18 / 13:23:11
Правий сектор - ви герої! Скільки ще виродків нищать Україну! Давайте до нас в Запорізьку область!

Василь 2015-07-18 / 10:09:58
Якби не ПС прогресу не било би, хлопці ви герої, перевірте Станово.

Правий Сектор 2015-07-18 / 02:07:56
Пашкуляк ?? Який саме ??

Степан Крук - 2Степану 2015-07-18 / 00:17:58
На Закарпаття онлайн?

2Степан 2015-07-17 / 23:28:52
поліція цілодобово як і ви сидить в інтернетах?

Степан Крук 2015-07-17 / 18:45:41
В нормальній державі після подібного повідомлення (Наталки Майстренко) вже через 10 хвилин поліція проводила б обшук. Подивимося на оперативність нашої кавернозної міліції.

Наталка Майстренко 2015-07-17 / 16:36:18
Додаю повідомлення для служби як управління СБУ, так і служби губернатора з відслідковування матеріалів преси. У одній справі, де представляю інтереси потерпілої, стало відомо про "ма-а-а-аленький" цешок прямо біля самого МВ УМВС, що по вул. Гагаріна. Це такий собі непримітний будиночок по вул. Східній, 4. Який, ако зініицю ока, стережуть солідарно менти міського відділу, бо самі там "заправляються" і дозами, і грошима, звичайно. Сторона готова дати покази.

іван 2015-07-17 / 15:26:53
докі будуть робити теперішні менти і сбу шники, то нич ся не помінять, бо вони все знаю.ть і покривають, получають бабло, строять дома, престижні машини і т.д. Питання: звідки гроші? то все видно неозроєним оком. Але все купується, як і десять років тому - менти разом з бандітами. Ну і що, поміняють пару чоловік, а кістяк і так в долі у бандітів.

яяяя 2015-07-17 / 15:10:31
я в шоці від коментарів!!!!! клас всьо наружу, а бандюки на волі! ну так у нас на Україні робиться всьо через ж..пу!!!! уже мала бути знята недоторканість і в сізо нехай чекає на вирок!!! уроди, нема слів!!!

Міша 2015-07-17 / 12:59:51
Нікому несекрет шо умукачеві за остані 3роки зріс наркотрафік первінтін так називаемий амфітамін то дуже мерська речовина чого раніше ше бачили шо твориця назакарпаті цей наркотрафік такий великий шо його дуже тяшко прикрити недумаю шо прикриють повністю бо наркоту назакарпаті дуже люблять а особино первий шоб ці хто кришовав постачав і так далі перед богов понесли відповідальнісьть ане просто аоказуху робить балога ачого за беренца мілана нич непишуть за сірьожу пітюя за льошу і так далі сбу зробіть мало очистку бо лише навас надія думаю є сбушники котрі невдолях вперед. Слава героям

Суддя 2015-07-17 / 12:16:17
ПЩ Всіх виправдають, даю вам слово)))

marusya 2015-07-17 / 11:59:11
у нас в каждом дворе живет по торговцу и все хорошо и все в шоколаде....детей страшно не то что на улицу,в подъезд выпускать..........

lozyMB 2015-07-17 / 11:33:33
Мусора знають ще про 4 нарко цехи блюка на Закарпатті але не спішать їх прикривати-бо в долі

PAR 2015-07-17 / 10:50:51
НУ ДА ЗГАДАЙТЕ ПРО ПОСТАЧАНЯ І ЗБИТ НАРКОТІКІВ В УЖГОРОД.РАЙОНІ В С.СЮРТЕ АНДРІЙ *ЗОНА* ПІДЛЕГЛИЙ БЛЮКА!!!!!НЕДАВНО ЙОГО СПІЙМАЛИ НУ ЯК ЗАВЖДИ ОПРАВДАЛИ БО ПЕРВЕНТІН ЦЕ ЦУКОР А ЗБРОЙА БУЛА МАБУТЬ ІГРУШОЧНА!!!!!!!!

ужгородка 2015-07-17 / 10:17:00
Зверх цинізму. Ланьо займається контрабандою і наркотиками, а судять хлопці з ПС. Якщо Г. Москаль не розбереться з " народними обранцями" , то треба буде просити ПС відстрелити ту всю шушеру.

Петро 2015-07-17 / 10:13:52
А чому не згадують про місцевих ментів (Товкан ,Шимоняк та ін)!!! Які постійно радилися з Блюком, Тайсоном ,Пашкуляком та придумали цей пельменний цех!?!

НОВИНИ: Кримінал

16:49
Виїхавши за угорським паспортом, закарпатець намагався повернутися вже за українським і за 500 форинтів хабара
14:22
/ 7
Голову комісії Міжгірського медичного коледжу затримали при отриманні 3 тис грн хабара
13:51
В Ужгороді патрульні доганяли та блокували 14-річного водія, що викрав чуже авто "покататися"
13:11
На Тячівщині під час оперативної закупки затримали наркоторгівця
13:07
/ 1
На Закарпатті затримали мотодельтаплан і трьох українців, що, ймовірно, переправляли контрабанду
13:03
/ 7
У Кошицях затримали колишнього начштабу "Правого сектору" Закарпаття Володимира Гласнера
12:17
/ 3
Затримана на хабарі в Ужгороді чиновниця міськради, "європейка" Полтавцева – у лікарні на лікуванні
11:12
/ 1
У мешканки Новоселиці на Тячівщині вилучили 127 стебел маку
10:48
/ 1
Двом виноградівцям за незаконне постачання інтернету, супутникового ТБ і порушення авторського права загрожує ув'язнення
10:43
На Ужгородщині, в Ірляві, чоловік під час конфлікту убив 84-річну сусідку ударом по голові
10:29
12 пакунків сигарет знайшли прикордонники вночі на Закарпатті, за 30 метрів від кордону з Румунією
08:19
/ 4
ВККС зупинила кваліфікаційне оцінювання закарпатського "апеляційного" судді Бисаги і направила відомості для перевірки в НАЗК
15:45
/ 1
Колишньому директору у справі "Корзо" пред’явлено реальне, а не формальне обвинувачення
15:00
/ 2
На Закарпатті з контрабандою боротимуться за урядовою програмою "Україна без контрабанди"
13:28
Прокуратура оскаржує домашній арешт як запобіжний захід для неодноразово судимого, що виніс із будинку сейф та майно
12:15
Тікаючи від прикордонників, на Берегівщині контрабандисти покинули УАЗ із 24 ящиками сигарет
11:35