Дивний збіг подій у Мукачеві з вибухами у Львові нагадує сценарій "північного сусіда", коли напередодні виборів починали вибухати житлові будинки – Балога

І нині усім жителям західних областей необхідно бути пильними. Бо ж ніхто не знає, що у голові у тих, хто пішов на такий сценарій, і чи не буде «боротьба з тероризмом» головною виборчою технологією на місцевих виборах в Західній Україні. Про таке на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав народний депутат Віктор Балога.

Дивний збіг подій у Мукачеві з вибухами у Львові нагадує сценарій "північного сусіда", коли напередодні виборів починали вибухати житлові будинки – Балога

"Як на мене, зараз головне – не навішувати ні на кого ярлики, і не робити популістичних заяв, що події на Закарпатті і вибухи у Львові це ланки одного ланцюга.

Стало очевидним, що головний терорист і організатор штучного конфлікту в Мукачеві – це влада в особі Шаранича. І немає значення, з якої вулиці у Києві ним керували.

Через це, і вибухи у Львові, де ніколи не було навіть найменших натяків на антиукраїнську діяльність, мають абсолютно штучний присмак. Це все нагадує відомий сценарій нашого північного сусіда, коли напередодні виборів починали вибухати житлові будинки.

В зв'язку з таким дивним збігом обставин, раджу всім жителям західних областей бути пильними. Ніхто не знає, що у голові у тих, хто пішов на такий сценарій, і чи не буде «боротьба з тероризмом» головною виборчою технологією на місцевих виборах в Західній Україні. Якщо вони пішли на створення штучних конфліктів, то очевидно у них вистачить талантів і на більш цинічні сценарії", - зауважив Віктор Балога.

16 липня 2015р.

Теги: Балога, збіг, вибух, житлові будинки, сценарій, північний сусід

Коментарі

Іван 16.07.2015 / 12:37:12
Вже стало все зрозуміло, ці провокації у Мукачево організували міліціонери спільно з бандюками регіоналами під прикриттям бандюків з прокуратури

Прокурор 16.07.2015 / 11:13:54
Всі дії ментів і бандюків Ланя прикривала прикормлена і продажна прокуратура, це видно навіть з того, що за наслідками подій справу порушили по правому сектору їх прокурори затримують і ліплять з них терористів. В той час як бандитам і ментам ніхто ніякі підозри не оголошує. Прокурор Янко через своїх заступників Шимона і Русняка отримував хабарі від контрабанди, яка ім може бути довіра?

Кордон на замку) 16.07.2015 / 11:07:20
Схоже на правду, як не прикро це визнавати. Ключовою фігурою у дестабілізації України з середини є Аваков і підконтрольне йому МВС. Справа закарпатського ПС - взагалі білими нитками шита!:
- Менти замінили верхівку ПС на Закарпатті своїм ставлеником.
- Менти спровокували зустріч бандитів Ланя і ПС.
- Менти демонстративно бездіяльно спостерігали за цими подіями і допустили стрілянину.
- Менти розпочали агресивну кампанію на дискредитацію ПС відразу після стрілянини.
- Менти почали запускати фейки про "розіп`ятого" ПС чи то хлопчика, чи то пенсіонера (херня про заручників).
- Менти почали пов`язувати вибухи у Львові з ПС з метою налаштувати рядовий склад МВС проти співгромадян і дестабілізації ситуації перед виборами.
Аваков - ключова фігура в МВС і ставленик Тимошенко.
Ці люди підуть на все, аби лише утриматися при владі.
-

Ужгородець 16.07.2015 / 10:53:31
Якщо вайсман хоче і контрабандою займатися як і Янукович , тоді він йде правильною дорогою. Йще для історичної справедливості хоче повернути в кожне село по єврейській сім'ї , зоб нами керувати?

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 25
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини