За словами глави держави, трапилася надзвичайна ситуація: тоді, як в області ділять контрабанду, невідомо, де були СБУ, правоохоронні органи, обласна та районна влади.
Президент вважає, що в Закарпатській області потрібно провести масштабні кадрові перестановки з огляду на те, що представники влади і злочинного світу тривалий час співпрацювали між собою.
"Бандити, контрабандисти і правоохоронні органи зрослися в Закарпатті ще з початку 1990-х років, і за роки незалежності розірвати їх ні в кого не вийшло", - заявив глава держави.
При цьому він зазначив, що "всі це знають", але ігнорують.
"Так тривати далі не буде... Стартувати потрібно негайно, і стартувати треба з дуже серйозної кадрової чистки", - підкреслив Порошенко, додавши, що ситуація не зміниться на краще "без цього, також, як і без законодавчого закріплення надзвичайних прав силовиків".
Копча 15.07.2015 / 21:02:18
Вікіпедія про Г. Москаля - З 1995 по жовтень 1997 займав посаду начальника управління Міністерства внутрішніх справ України у Закарпатській області. А вже з червня 2001 Геннадій Геннадійович був призначений головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
В контексті заяви президента Г. Москаль ще з 90 успішно співпрацював з криміналом.