Минулого року на Закарпатті туристичних путівок продали на майже 28 млн грн

Завдяки геополітичному розташуванню Закарпаття і природно–кліматичним особливостям, область має надзвичайно сприятливі умови для розвитку туризму і оздоровлення людей.

Минулого року на Закарпатті туристичних путівок продали на майже 28 млн грн

Багатовікові традиції, самобутня культура населення Закарпаття, унікальна скарбниця пам`яток народної архітектури краю приваблюють туристів.

Упродовж 2014 року 11,6 тис. осіб офіційно скористалися турис-тичними послугами, з них 9,8 тис. осіб – громадяни України, які виїжджали за кордон, 1,8 тис. осіб – внутрішні туристи. У порівнянні з 2013 роком кількість громадян України, які виїжджали за кордон, зменшилася на чверть, а кількість внутрішніх туристів – на дві третини, але  вдвічі  (3,7 тис. осіб) збільшилась кількість туристів, яким було надано екскурсійні послуги. 

У 2014 році із загальної кількості туристів проводили дозвілля та відпочинок 97,1%, перебували у службових, ділових поїздках – 1,2%, перебували на лікуванні – 0,2%, займалися іншими видами туризму – 1,5%.

У загальній кількості туристів одну п’яту складали діти та підлітки – усього 2,6 тис. осіб.

Усього впродовж 2014 року суб`єктами туристичної діяльності області надано 92,1 тис. туроднів, на кожного туриста в середньому припадало по 8 туроднів.

Загалом у 2014 році туристичних путівок продано на 27,7 млн.грн. 

Закарпатська область традиційно славилася своїми можливостями по проведенню різноманітних наукових, ділових та культурних зустрічей. Зручне географічне розташування на перетині європейських транспортних магістралей, близькість кордонів ряду країн, наявність великої кількості зручних конференц-залів, можливість організації різноманітної культурної програми для учасників заходів. Все це створює умови для активного розвитку в регіоні конгресового туризму, тобто розвитку туристичного напрямку по обслуговуванню різного роду конгресів, семінарів, нарад і конференцій як державного, так і міжнародного значення.

Одним із найактуальніших напрямків розвитку туризму на Закарпатті є сільський туризм. Мальовничі місця регіону дозволяють вибрати відпочинок за вподобанням, поєднуючи його з прогулянками лісом, оздоровленням цілющими джерельними водами та чистим гірським повітрям 

На сьогодні великий досвід організації відпочинку на селі мають садиби Рахівщини, Перечинщини, Виноградівщини, Берегівщини, Міжгірщини та інших районів області. У 2014 році їх відвідали 1,4 тис. відпочиваючих.

15 липня 2015р.

Теги: туризм, путівки

НОВИНИ: Соціо

18:53
В Ужгороді патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
16:59
/ 1
На війні з росією поліг Герой із Онока на Берегівщині Юрій Брич Фото новина
12:14
/ 1
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи Фото новина
09:00
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Видрички на Рахівщині Микола Обрецький Фото новина
15:44
/ 2
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 9
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 16
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
» Всі новини