Нардеп, що слідкує за законністю спецоперації по Мукачеву: бажання утопити регіон в крові було видно по очах окремих міліціонерів

Про таке Віталій Купрій, який перебуває на Закарпатті з метою збору інформації по дотриманню законності при проведенні спецоперації після збройного конфлікту у Мукачеві, повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Звіт за результатами поїздки на Закарпаття, за його інформацією, буде розглянуто на засіданні комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у середу, о 15:00.

Нардеп, що слідкує за законністю спецоперації по Мукачеву: бажання утопити регіон в крові було видно по очах окремих міліціонерів

"Ми разом зі своїм колегою Валентином Дідичем закінчили попередній збір матеріалів для оцінки подій в Мукачево. Остання зустріч з Дмитром Ярошем та іншими представниками ПС відбулась вже вночі, після їхнього повернення з району спецоперації силовиків.

Всі виступають за мирний шлях врегулювання ситуації і те, що 2 активіста ПС вчора склали зброю, це є важливим індикатором стабілізації ситуації. Я вдячний генералу Малікову, який очолює операцію за виважений підхід. Оскільки вважаю, що якби за операцію відповідало МВС, то вона б закінчилась великою кількістю жертв. Бажання утопити регіон в крові було видно по очам окремих міліціонерів.

Голова Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожемякін погодився розглянути результати нашої поїздки на засіданні комітету в середу о 15:00. Тому запрошую ЗМІ для висвітлення цього засідання. 

Мова йтиме як про поточну ситуацію, так і про серйозні недоліки (правопорушення) роботи правоохоронних органів. Я вважаю, шо після оприлюдення отриманої нами інформації закономірним буде питання рішучих кадрових рішень і притягнення винних правоохоронців до відповідальності.

З іншого боку, також необхідно щоб слідство і суд встановили міру провини окремо кожного з активістів ПС в цій ситуації. Проте однозначно можна казати, що звинувачення їх в тероризмі не відповідає нормі закону, є надуманим і має політичне забарвлення", - пише Віталій Купрій.

Ми разом зі своїм колегою Valentyn Didych закінчили попередній збір матеріалів для оцінки подій в Мукачево. Остання зуст...

Posted by Виталий Куприй on 14 липня 2015 р.

 

14 липня 2015р.

Теги: нардеп, кров, очі, міліціонери

Коментарі

met 14.07.2015 / 12:55:47
Нарешті адектватний погляд на ситуацію.

НОВИНИ: Кримінал

17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 1
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
» Всі новини