Оперативна інформація ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

За минулу добу на території Закарпаття сталося п’ять пожеж, економічні втрати від яких склали 57 тисяч гривень.

Оперативна інформація ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області

Вогнем пошкоджено та знищено п’ять житлових будинків. Завдяки зусиллям пожежників врятовано матеріальних цінностей на шість тисяч гривень. Зафіксовано один неправдивий виклик оперативно-рятувальної служби. Дев’ятий день складна оперативна обстановка на Ужгородщині, погіршилася вона і на Мукачівщині. Разом в цих адміністративних одиницях, стається 40 відсотків всіх обласних загорань. Найчастіше пожежі впродовж минулого тижня ставалися внаслідок коротких замкнень та несправних електромереж, від цієї причини виникає третина всіх пожеж.

З початку року в нашому краї вже сталося 692 пожежі, тільки прямі матеріальні збитки від яких склали 3 мільйони 341 тисячу гривень. На пожежах загинуло 36 людей, ще 30 було травмовано. Під час гасіння пожеж врятовано 35 дорослих та 1 дитину. У зв’язку із збільшенням кількості загорянь, випадків травмування людей на пожежах, головне управління МНС України в Закарпатській області звертається до мешканців нашої області бути обачними у поводженні з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Сьогодні вдень очікується малохмарна, суха погода. Вітер змінних напрямків, слабкий. Температура повітря 12-17° тепла, в горах місцями 7-12° тепла.

За прогнозами Українського Гідрометеоцентру 18 жовтня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, в другій половині дня місцями короткочасний дощ. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 10-15° тепла, в горах місцями вночі до 3° морозу, вдень 3-8° тепла.

19 жовтня буде хмарно з проясненням, вночі часом дощ, в горах мокрий сніг та сніг, місцями сильні опади. Вдень місцями опади. Вітер північно-західний 5-10 м/с, в горах подекуди 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 5-10° тепла, в горах місцями вночі та вдень 3° морозу -2° тепла.

20 жовтня слабкий дощ, в горах з мокрим снігом, 21 жовтня без опадів. Температура вночі 1 морозу - 4°тепла, вдень 4-9°тепла, в горах місцями вночі 1° тепла - 4° морозу, вдень 1-6° тепла.

Найтепліше впродовж минулої доби було в районі міста Берегово (+13°С), найхолодніше – вночі в районі села Нижній Студений (-5°С).

Найтепліше 16 жовтня в Ужгороді було зафіксовано в 1979 році (+25,1°С), найхолодніше – у 1970 році (-4,1°С).

У зв’язку з сонячною погодою в лісових масивах поблизу міст Ужгород, Берегово, Хуст та селища Великий Березний встановився третій клас пожежної безпеки, який означає середню імовірність виникнення пожеж в лісах. З огляду на це ГУ МНС України в Закарпатській області звертається до всіх, хто має намір відвідати закарпатські ліси дотримуватися правил пожежної безпеки та не залишати багаття та вогнища без нагляду.

ЦП ГУ МНС України в Закарпатській області
17 жовтня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
» Всі новини