Речник МВС каже, що чоловік у спортивних штанях з автоматом у Мукачеві – мисливець, що "з власної ініціативи приєднався до міліціонерів"

Коментарем стосовно дивної особи в спортивних штанях і в каптурі, що розгулювала з автоматом серед міліціонерівв Мукачеві під час резонансних подій 11 липня, поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

Речник МВС каже, що чоловік у спортивних штанях з автоматом у Мукачеві – мисливець, що "з власної ініціативи приєднався до міліціонерів"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, раніше Артем Шевченко, реагуючи на коментарі дописувачів соцмережі, повідомляв: "Хочу уточнити: ті особи зі зброєю, але у цивільному одязі, яких продемонстровано на відео Радіо Свобода та Reuters ––– це працівники міліції, яких було піднято за тривогою і які не встигли переодягтися у формений одяг", – пише А.Шевченко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Нині ж, коли журналісти та громадськість кепкують з озвученої версії, Артем Щевченко уточнив: саме по згаданому у відео чоловіку, то він якраз і не є міліціонером. За версією Артема Шевченка, цей чолов'яга - мисливець, який "з власної ініціативи доєднався до міліціонерів".  

"Щоб остаточно зняти всі інсінуації щодо тієї однієї особи у спортивних штанях і камуфляжній куртці із зброєю. Саме він - НЕ працівник МВС, його звати Йовбак Микола Миколайович. Він - мисливець, 1972 року народження, має зареєстрований легально мисливський карабін "Форт 205" дозвіл дійсний до 2017 року. Проїзджаючи повз озброєних міліціонерів вже після перестрілки він зупинився із власної ініціативи і приєднався до співробітників міліції. Саме у цей час його зняли на відео. Згодом міліціонери його змусили заховати зброю і залишити місце пригоди", - пише на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Артем Шевченко.

13 липня 2015р.

Теги: спортивні штани, речник, міліціонер, мисливець

Коментарі

МѢСТНЫЙ 2015-07-14 / 09:48:39
На местах мало что изменилось после бегства Яныка. "Рыги" и бандюки остались при своих интересах, менты, судьи и таможня по-прежнему у них "в услужении".

Если высшая власть не решится чистить этот гнойник, то и дальше всё будет идти по мукачевскому сценарию.

И дальше "речник МВС" будет нести какую-то херню о проезжавшем мимо охотнике. Даже не представляя, на кого ж он в середине июля ехал охотиться? на мышей или на ворон?

Йовбак 2015-07-14 / 01:26:05
https://www.facebook.com/groups/785399148247583/

Горянка. 2015-07-13 / 23:57:01
Царська-охота а довкола гончі царів
https://www.facebook.com/108451966158975/photos/a.108506006153571.1073741828.108451966158975/125429544461217/?type=1&theater

закарпаття 2015-07-13 / 18:59:05
ви ментовскі дебіли кому таке чешете !! ви думаете що усі лохи .....

Богдан Пилипів 2015-07-13 / 18:44:17
7.3. Порядок придбання, зберігання та перевезення громадянами мисливської вогнепальної зброї, бойових припасів, пневматичної та холодної зброї
Зброя, боєприпаси до неї, що належать громадянам, мають зберігатися за місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового перебування власників (у дачних будинках тощо) у період проживання в металевих ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї. При цьому зброя має бути в розрядженому стані.

Під час перенесення або перевезення вогнепальна зброя має бути у розрядженому стані, власник зобов’язаний мати при собі дозвіл органу внутрішніх справ на право зберігання та носіння зброї.
Мусора самі не знають або не хочуть знати законів, відкрито співпрацють з криміналітетом, нічого не змінилось. Пане Січка - це по Вашій частині, покарати порушника дозвільного закогодавства

О.Д. 2015-07-13 / 18:35:33
Міліція і бандити зі зброєю разом - це має бути причиною відставки вже не Шаранича, а Авакова

HmK 2015-07-13 / 18:22:18
Давайте шевченко порадйте народ іще версією хто б це міг бути

прокурор 2015-07-13 / 18:20:56
у ментів , здається , взагалі здоровий глузд в космос улетів , просто дебіли !!!!! але дебіли небезпечні !!! Осбливо Шарік і Гецко , але думаю , що як тільки з них знімуть погони за ними прийдуть ... і такі " мисливці " тоже !!!!!!!

Охотник 2015-07-13 / 18:19:10
Ще один доказ що ПС чекали http://zaxid.net/news/showNews.do?konflikt_u_mukachevi_stvoriv_avakov__baloga&objectId=1358236

HmK 2015-07-13 / 18:16:19
Лапшу хотів написати

HmK 2015-07-13 / 18:15:20
Шановий Артем Шевченко перестаньте вішати людям Гаагу ви ж самі погрузли в брехні. Люди ж все бачуть.

О.Д. 2015-07-13 / 18:13:19


HmK, саме про це мова - Шевченко виставив себе ідіотом... )


HmK 2015-07-13 / 18:10:07
Наскільки мені відомо сезон полювання відкривається в кінці серпня. Як випадково з'явилась рушниця це для мене загадка

Генек 2015-07-13 / 17:52:33
А коли активістів ДК повязали на блокпості в Нижніх Воротах, то там також мисливці були?)

Мукачівець 2015-07-13 / 17:42:46
Йой і забув уповісти головноє!!! Недавно никав телевізор і уникав у шоу програмі "Самий вумний", де беруть участь діти до 10-ти років - речника МВС і я вам уповім ож він майже уграв, айбо така там розумна дівчинка 7-ми річна попалась...!

б1ла гарячка 2015-07-13 / 17:39:57
оц1 м1л1цейськ1 речники краще би мовчали,бо дуже вже х*ню городять.там проходить спецоперац1я, а просто хтось з вулиц1 приеднався так просто постр1ляти.хто в такий абсурд пов1рить,х1ба що сама митниця яка не може придумати жодно1 розумно1 верс11.

Мукачівець 2015-07-13 / 17:37:57
Заспокойтесь негайно!!! Це пілотний проект - суддя Дред ся кличе! Тепер по вулиці, покіщо Мукачова бігатимуть - судді Дреди, які судитимуть і нараз виконуватимуть вирок, но та кіть розстріл то розстріл на місці! А менти то помічники суддів!Ісе ся усе кличе "Жити по Новому" і "Реформа правосуддя" покіщо по Закарпутські!!!!а ви туй галасуєте, но поникаємо що скажите - про новий Кодекс Джунглів та Мукачовський КПК!!!

Саня 2015-07-13 / 17:37:39
Щось не є на відео Йовбака М.М.

... 2015-07-13 / 17:37:12
І зброя мисливська....