Реклама B3

Залагодити збройний конфлікт у Мукачеві намагаються переговорами Яроша з Президентом та керівником СБУ

Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош безпосередньо веде переговори із президентом Петром Порошенком та головою СБУ стосовно подій у Мукачевому.

Залагодити збройний конфлікт у Мукачеві намагаються переговорами Яроша з Президентом та керівником СБУ

Про це в ефірі Громадського заявив заступник провідника «Правого сектору» з громадсько-політичної діяльності Андрій Тарасенко.

За його словами, бійці ПС зараз перебувають далеко в горах.

«Не можу сказати скільки їх там. На даний момент (з ними – ред.) зв’язку немає, до цього зв'язок підтримувався – учора вдень і протягом ночі», – повідомив Тарасенко.

Він зазначив, що серед бійців «Правого сектору» є двоє загиблих та п’ятеро поранених різного ступеню важкості. «Один чи двоє дуже тяжкі – у них стріляли з «Утьосу» – це великокаліберний кулемет. Одному в руку потрапило, одному – в ногу. Дуже серйозні поранення», – сказав представник ПС.

Раніше у ПС повідомляли про чотирьох поранених та двох загиблих з їхнього боку.

12 липня 2015р.

Теги:

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:17
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 1
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
» Всі новини